23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

7. D. Zmeškal , 26. M. Semerád - 65. D. Svoboda , 69. D. Svoboda (p.) , 81. D. Svoboda (p.)
10

Výčapy si připsaly proti Vladislavy smolnou domácí porážku 2:3

Domácí o dva góly lepší

Zápas započal s velkým nasazením obou týmů, které se snažily ovládnout hru. V 7. minutě se však týmu Výčapy podařilo otevřít skóre. Davidem Zmeškalem -1:0

V průběhu dalších minut se hra vyvíjela ve prospěch týmu Výčapy, který si vytvářel nebezpečné situace před brankou soupeře. Obrana týmu Vladislav měla plné ruce práce, aby udržela svou branku nedotčenou. Nicméně, v 26. minutě se opět prosadil tým Výčapy. Tentokrát byl střelcem Matěj Semerád -2:0. Po druhém gólu se tým Výčapy snažil udržet svůj náskok a kontrolovat hru. Tým Vladislav se snažil odpovědět a snížit skóre, ale jeho útoky byly zatím nepřesné a nedůrazné. První poločas tak skončil výhrou týmu Výčapy se skóre 2:0.

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

Ve druhém poločase se však scénář zcela změnil. Výčapy-Vladislav vstoupily na hřiště s novou energií a odhodláním otočit zápas ve svůj prospěch. A jejich snaha se brzy vyplatila.

V 65. minutě přišel okamžik, kdy se David Svoboda stal hrdinou . Výbornou individuální akcí pronikl do soupeřovy obrany a umístěnou střelou snížil na 1:2. To však bylo pouze začátkem.

Jen čtyři minuty poté se David Svoboda postavil k míči a z pokutového kopu s chladnou hlavou proměnil na 2:2. Vladislav tak dokázaly vyrovnat stav zápasu a získaly impulz pro další útoky. V 81. minutě pak měli hosté druhou šanci z pokutového kopu a opět jej využíl David Svoboda, který tak hattrickem vystřílel výhru Vladislavy -2:3