19.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

12. J. Hořínek (p.) - 5. L. Drapák (p.) , 19. L. Drapák , 44. L. Drapák , 59. L. Drapák , 66. L. Drapák , 85. J. Skrobikowski , 89. F. Dvořák
30

Lukáš Drapák vstřelil v Počítkách pět branek.

Hosté po půli vedli

Do utkání vstoupili lépe hosté a zaslouženě se ujali vedení, kdy penaltu proměnil Lukáš Drapák - 0:1. Možnost pokutového kopu měli i domácí a také ji proměnili. Šťastným střelcem byl Jakub Hořínek - 1:1. Hosty vyrovnání nepoložilo a těžili z obrovských chyb domácího celku. Do vedení poslal Přibyslavice opět Lukáš Drapák. Počítky po zbytek prvního poločasu přitlačily hosty, ale šance Zeleného, Kuřítka, Maška i Janů byly nevyužity. Na konci prvního poločasu završil hattrick Drapák a tím poslal hosty do vedení o dvě branky - 1:3. Tato branka byla v dalším vývoji zápasu rozhodující.

Hosté si vedení pohlídali

Druhý poločas Počítky totálně nezvládli. Hosté chodili do otevřené obrany a přidali další čtyři branky. Hvězdou utkání byl hostující Lukáš Drapák, který vstřelil pět branek.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): Z naší strany hodně špatné utkání. Nulové nasazení a velice slabá koncovka. Místo toho, abychom vyrovnali na 2:2 z velkých šancí, dostaneme strašné lehkou branku. Pokud nezměníme přístup, těžko budeme dělat body.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík: Konečně jsme prolomili venkovní mizérii a po dobrém výkonu jsme konečně urvali tři venkovní body. Důležité bylo, že domací za stavu 1:2 pro nás neproměnili několik slibných šancí a my naopak přidali třetí gól. Myslím, že jsme byli většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě si odvezli 3 body.

J. Hořínek [-] - R. Halámka [-] (70. O. Šulc [-] ) , L. Sláma [-] , M. Landsman [-] , J. Peška [-] - T. Janů [-] , M. Kuřítko [-] , P. Beneš [-] , J. Mašek [-] (70. D. Bednář [-] ) - M. Zelený [-] (58. M. Kotík [-] ) , O. Zajíček [-]

F. Pisk [-] - L. Zahrádka [-] , P. Šárka [-] , V. Škorpík [-] (70. F. Dvořák [-] ) , L. Lopatář [-] , J. Uher [-] (73. O. Havlena [-] ) , J. Skrobikowski [-] , L. Drapák [-] (81. T. Kuthan [-] ) , L. Vaníček [-] , M. Bukáček [-] , P. Čermák [-]

ŽK: 13. J. Peška - 80. L. Vaníček , 90. F. Pisk .
Počet diváků: 87. Rozhodčí: RYŠÁNEK Zbyšek - PODOBA Tomáš, GAPKO Milan.