19.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2022-2023

Rozsochatec doma podruhé remizoval

74. M. Venc - 9. D. Toman
8

Hostům se podařilo rychle skórovat

Záchranářský boj se odehrával na půdě Rozsochatce, ale domácím vstup do zápasu nevyšel tak jak si představovali, už v 9 minutě se prosadil Toman 0:1. Hosté z Lípy si dokázali připravit hned několik slibných šáncí, které ale nedokázali proměnit.

Karta se obrátila

Do druhého poločasu se podařilo vstoupit lépe domácímu týmu. Aktivita jim pomohla připravit si šance které ale brankou neskončili. Vyrovnávací branka padla poněkud kuriózně, kdy po vhození míče do hry spadl míč přímo do brány hostujícího golmana Vašáka, hlavní rozhodčí neviděl nikoho kdo by míč do brány tečoval, nebo se ho jen trochu dotknul. Šel se tedy poradit s asistentem a ten potvrdil, že před tím než míč prošel do brány se ho někdo dotkl. V 74 minutě tedy 1:1.

TJ Sokol Lípa
David Toman (hráč): V prvním poločase jsme měli do 30 minuty dát 3 branky, nakonec jsme rádi za remízu.