21.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Ledeč jede domu s prázdnou

19

Okříšky podaly výkon, který jim dopřál vítězství. Ledeč tentokrát měla smůlu a jede domů s prázdnou.

Déšť poznamenal první poločas

Začátek utkání poznamenala dešťová přeháňka a obě mužstva ani jednou za první poločas nevystřelili mezi tyče, jen zaznamenali po jedné střele mimo branky.

Ve druhém poločase to byli domácí, kteří zaměstnávali hostující obranu. Hlavička Maška skončila v rukou hostujího brankáře. Na druhé strně střela Touly skončila vedle Fialovi branky. V 63. minutě se proháčkoval domácí Dočekal, přihrál Ryšavému a ten míč vrátil zpátky volnému Dočekalovi a ten se trefil do prázdné branky. Scóre 1:0. Hosté hrozili po centrech ze stran, když nepřesně střílel Toula a střídající Radil. V 88. minutě mohli domácí pojistit vítzství, když po přihrávce od Zemana střilel Bence a hostující brankář jeho pokud s námahou vyrazil. Vzápětí vystrašil Bence svou střelou ze 40ti metrů hostujícího brankíře, ale ten se stačil vrátit a míč chytit.

Domácí si vítězství již zkušeně pohlídali. Hosté nepodali špatný výkon, který po skončení utkání ještě vylepšili, když po sobě uklidili kabinu.