--

--

Rýmařov slaví vítězství. Co byl klíč k úspěchu?

7

Frenštát si nevěděl rady s bleskovým začátkem soupeře a inkasoval velmi brzy. Frenštát se nachází v bídné pozici, dělí je pouze dva body od sestupové příčky

Úspěšný začátek v první půli dal jasně najevo, kdo bude pánem na hřišti

Vstup do utkání hosté neměli vůbec ideální. Často je trápí unavené začátky. Rýmařov toho využil a hned v 6. minutě otevřel skoré Kocúr Kamil, který se prosadil po krásném rohovém kopu. Vypadalo to, že Frenštát tento brzký gól nikterak nerozhodil. Nicméně v 18. minutě přišla další nepříjemná facka a domácí zvyšovali na 2:0 po trefě aktivního Petra Navrátila, který svému týmu přidal velkou porci pohody. Hosté se snažili převzít tempo, což se jim dařilo, ale chyběl tomu gól. Příležitostí bylo poměrně dost, také nastřelené břevno, ale branka zkrátka nepřišla a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Dominance hostů, ale gól nikde

Druhý poločas byl Frenštát daleko aktivnější než domácí. Bezpochybná byla aktivita a také velká snaha překonávat obranu soupeře. Každopádně u snahy to vždy skončilo. Hosté si nevytvořili žádné šance k vyrovnání, či dokončení překvapivého obratu. Ve druhé půli se hra trošku přiostřila a k vidění byly tři žluté karty, o které se postaral Hleba a Navrátil z Rýmařova. Na své konto si žlutý kartonek připsal také hráč Frenštátu Jakub Buchlovský. To bylo z velmi pohledného utkání vše a domácí si připsali důležité tři body.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
SK Beskyd Frenštát p.R.: Jakub Nezhoda - hráč: Tento zápas byl pro nás velmi důležitý k bodovému zisku, jelikož jsme na nejspodnější hraně tabulky. Věděli jsme o co hrajem a to se možná projevilo na nevydařeném začátku, kdy jsme ve dvacáté minutě prohrávali 2:0. Naštěstí jsme se dokázali uklidnit, začali být na míči a vytvářet si šance. Soupeř byl důraznější, což pocítil nejeden z nás. Ve finále je škoda, že jsme do Frenštátu nepřivezli alespoň bod z venku. Ze zápasu si vezmeme hlavně pozitiva ve formě dobrých pasáží z naší hry, kdy jsme byli lepším týmem.