--

--

Béčku Ostravy vystřelil výhru Smékal

8

Jarní počasí fotbalu konečně přeje a soutěž MSFL čeká konečně kompletní porce zápasů, tentokrát 20. kola. V jednom z utkání velmi potrápilo Velké Meziříčí béčko Ostravy, ale favorit bral nakonec tři body.

Poločas bez branek

Hosté byli v utkání favoritem a chtěli odčinit domácí prohru s Kroměříží. Domácí naopak potřebují každý bod a určitě chtěli před vlastními faoušky odčinit debakl z Blanska.

Přes 300 diváků mohlo vidět v akci i hráče A týmu Baníku.

Od úvodních minut diktovala tempo hry Ostrava, která si vytvářela šance, ale vázla jim předfinální fáze i koncovka.

Slunečné počasí branku v úvodní půli nepřineslo a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Hostující Smékal rozhodl

I druhý poločas probíhal v té samé režii a Ostrava byla herně lepší.

Nakonec to byl hostující Smékal, který v 64. minutě utkání rozhodl a vstřelil jeho jedinou branku - 0:1.

V závěru domácí chtěli srovnat, ale proti byl hostující Letáček v brance.

Tři body si tak z Vysočiny odvezla Ostrava.

FC Baník Ostrava B
Milan Chalupa - trenér: Od začátku utkání jsme domácí přehrávali, byli jsme trpěliví v kombinaci a dařilo se nám dostávat do předfinální fáze. Tam nám pak scházelo lepší řešení, ať už vinou absence náběhů či kvalitou přihrávky, moc tomu nenahrával ani nerovný terén. Přesto jsme si vytvořili opravdu velké množství šancí, ve kterých jsme selhávali. Nakonec nás na konci utkání zachránil spolehlivý Lety. Ale všichni hráči zaslouží pochvalu.