11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

11. Z. Svoboda , 46. O. Molák , 52. A. Kisela (p.) - 78. O. Krátký (p.)
12

Fotbalisté Lipníku si připsali proti Vladislavi nečekanou domácí výhru 3:1

Domácí se ujali vedení

Lipník přivítal na svém hřišti fotbalisty z Vladislavi. Oběma týmům se v minulém kole nedařilo. Vladislav přišla o první místo v tabulce, když nestačila překvapivě na svém hřišti na Výčapy, kterým podlehla 2:3. Lipník zase prohrál na půdě Hartvíkovic 3:0. Do utkání se soupeřem z čela tabulky vstoupili lépe domácí a prvních 20 minut diktovali hru. Za tuto aktivitu byli odměněni gólem. Hra se pak postupně začala vyrovnávat a ke konci poločasu se soupeř dostal do několika slibných příležitostí, které nedotáhl do konce.

Domácí si výhru pohlídali

Do druhého poločasu domácí opět vstoupili lépe a vstřelili 2 branky. Poté soupeř reagoval na situaci a změnil hru na 3 útočníky, což domácím otevřelo ještě více prostoru a dostali se do dalších tří vyložených šancích, ale nedokázali proměnit nájezd na brankáře, nájezd 2na1 a při zakončení z malého vápna trefili jen brankáře. Poté domácí soupeř zatlačil a Lipník na hranici bojovnosti zažehnal všechny jejich akce.

Do utkání se soupeřem z čela tabulky jsme vstoupili lépe a prvních 20 minut diktovali hru. Za tuto aktivitu jsme byli odměněny gólem. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili lépe my a vstřelili 2 branky. Poté soupeř reagoval na situaci a změnil hru na 3 útočníky, což nám otevřelo ještě více prostoru a dostali jsme se do dalších tří vyložených šancí. Poté nás soupeř zatlačil a my jsme na hranici bojovnosti zažehnali všechny jejich akce. Za což chci klukům poděkovat, jelikož soupeř se nedostal za celý zápas do přímeho ohrožení brankáře, všechny střely jsme včas zblokovali i přes velkou obětavost.

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - J. Jonáš [-] , Z. Svoboda [-] , D. Vozár [-] (87. D. Králík [-] ) , L. Žák [-] (76. M. Vala [-] ) , A. Kisela [-] , M. Mašeja [-] , O. Molák [-] , T. Kutálek [-] , M. Tretera [-] , P. Burian [-]