7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Blatnice zdolala doma Hartvíkovice

24. J. Trnka , 37. J. Trnka , 48. M. Sova
15

Fotbalisté Blatnice si připsali proti Hartvíkovicím poměrně snadnou domácí výhru 3:0

Domácí Trnka dvakrát udeřil

Blatnice přivítala na svém hřišti Hartvíkovice. Oběma týmům se v minulém kole dařilo. Blatnice dokázala vy šlápnout na nebezpečnou Rokytnici, kterou porazila na jeho hřišti 4:2. Hartvíkovice si naopak vyšláply na aspiranta postupu z Vladislavi, kterou porazily jednoznačně 4:0. Hartvíkovice tak naznačil, že by opět mohly navázat na úspěšné jaro. Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 24. minuta a první gólová radost domácího celku,
o kterou se postaral Jiří Trnka- 1:0. Ten samý hráč pak ještě přidal ve

37. minutě ještě jednu branku a domácí tak vedli po polovině zápasu 2:0

a byli tak blízko další výhře.

Domácí si výhru pojistili

Úvod druhé půle vyšel domácímu týmu naprosto skvěle, když ve 48. minutě pojistil vedení domácích Milan Sova - 3:0. Důležitá branka uklidnila domácí tým a navíc bezzubému soupeři do konce zápasu nedovolili skórovat, a tak všechny body zůstaly v Blatnici.