6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Horní Újezd nezastavil ani Náměšť B

14

Fotbalisté Náměšťě B si v zápase s Horním Újezdem připsali prohru, čímž hosté udrželi první místo v tabulce

Hosté třikrát udeřili

Náměšť B přivítala na svém hřišti fotbalisty Horního Újezdu, který vede po necelém pátém kole překvapivě, ale zaslouženě tabulku okresního přeboru. Pomohla jim k tomu opět bojovnost, když dokázal v zápase s Novými Syrovicemi otočit zápas v závěrečné desetiminutovce. Náměšť B si naopak chtěla zpravit reputaci po prohraném zápase v Lipníku, kde prohrála 5:2.V posledním zápase Náměšť doma s Horním Újezdem remizovala 1:1. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 23. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Miroslav Řezáč - 0:1. O minutu později bylo v hostujícím

táboře ještě veselejší, protože na 0:2 zvyšoval hostující kanonýr Šimon

Čermák. - 0:2. Stejný hráč pak přidal ve 31. minutě třetí branku a hosté odcházeli

do kabin s luxusním vedením 0:3.

Hosté si výhru pohlídali

Druhý poločas už byl mnohem klidnější a hosté si zabezpečeno obranou udržovali bezpečný náskok. Ten nakonec ještě v 72. minutě pojistil Adam Bartes, a tak se všechny body za výhru 0:4 stěhoval do Horního Újezdu, který si tak po šesti odehraných kolech udržel vedoucí příčku tabulky.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Dvacet minut jakého jsi tlaku soupeře nepoložilo.V prvním poločase nás Újezd potrestal za každou individuální chybou. Stav 0:3 v poločase mluví za své. Druhý poločas byl odrazem prvního. Hraješ fotbal ale pak"nedáš, dostaneš"! I to je fotbal..Újezdu děkuji za zajímavý fotbal.

A. Štolfa [-] - P. Kylíšek [-] , J. Eliáš [-] , F. Tomek [-] (74. M. Křivánek [-] ) , A. Křivánek [-] , M. Matoušek [-] (56. M. Sobotka [-] ) , T. Rabušic [-] (46. Š. Matoušek [-] ) , J. Pospíšil [-] (64. J. Dohnal [-] ) , V. Kopuletý [-] , M. Štolfa [-] (56. J. Vychytil [-] ) , M. Veselý [-]