9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

Heřmanova Huť doma nakonec zvládla utkání s Křelovicemi

77. M. Lakó , 82. P. Holeš , 86. M. Šůla - 25. M. Bartoš , 69. M. Bartoš
9

Heřmanova Huť doma přivítala hosty z Křelovic. Domácí byli favoritem utkání. Nakonec ale hosté dokázali domácí trápit a ještě v 75. minutě vedli o dvě branky. Nakonec ale domácí zápas zvládli a připisují si tři body.

Vedení hostů 1:0 po poločase

V zápase byli daleko lepší domácí. Hosty z Křelovic měli zamknuté na jejich polovině. Hosté hrozili jen z protiútoků a následných rohových kopů. Ve 25. minutě se ale ujali vedení. Po chybě domácích se dokázal z protiútoku prosadit hostující kapitán Martin Bartoš. Domácí nadále vyvíjeli tlak, dostávali se do šancí, ale branka nepřišla, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.

Otočení dvoubrankového manka během posledních 15 minut

Druhý poločas začal tam, kde ten první skončil. V 68. minutě uviděl červenou kartu hostující Vladimír Komárek za hrubé nesportovní chování. Nicméně minutu poté dokázali hosté navýšit své vedení na rozdíl dvou branek. O gól se postaral opět Martin Bartoš. Domácí nadále tlačili a nepřestali věřit v otočení. V 77. minutě se podařilo snížit Martinovi Lakó. Hned za 5 minut se podařilo domácím vyrovnat. O vyrovnávací branku se postaral Petr Holeš. Čtyři minuty před koncem se ještě podařilo vsítit branku Michalu Šůlovi. Domácím se tak povedlo dokončit obrat v závěru a berou všechny tři body.

TJ Heřmanova Huť
Németh Benedikt: Smolný zápas s vítězným koncem. Celý zápas jsme je měli na půlku, jen bránili. Jsme rádi, že jsme zápas zvládli a tři body zůstali doma.

T. Konvalinka [-] - V. Lakó [-] , M. Ulč [-] , J. Bešta [-] (82. J. Lakó [-] ) , M. Veselovský [-] , M. Lakó [-] , M. Šůla [-] , T. Karela [-] (71. M. Urbanczyk [-] ) , D. Hájek [-] (70. M. Muzikář [-] ) , V. Mencl [-] , P. Holeš [-]