9.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

4. J. Hořínek (p.) , 31. J. Mašek , 78. O. Toman , 85. J. Bojda (p.) - 14. P. Malec
29

Domácí využili své prostředí a nedali Rudíkovu šanci.

Domácí po půli vedli

Domácí tým vstoupil do zápasu na výbornou a hned ve 4. minutě měl možnost zahrávat pokutový kop. K němu se postavil domácí brankář Jakub Hořínek a s přehledem skóroval - 1:0. Rudíkov vyrovnal ve 14. minutě. Pavel Malec si naskočil na centr a hlavou nedal Hořínkovi šanci - 1:1. Rudíkov se spíše soustředil na všechny okolní věci, jen ne na fotbal a výsledkem toho byla vlastní branka, kterou si ve 31. minutě vstřelil. Nutno podotknout, že velkou zásluhu na této brance má Jan Mašek, který poslal do vápna hostů přesný střílený centr. Poločas Počítky vyhrály 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas začal opatrně, domácí tým bránil vedení a hosté hrozili pouze ze standardních situací. Rozhodnutí přišlo v 78. minutě. Jakub Žalud zahrával rohový kop a na zadní tyči našel hlavu Ondřeje Tomana, který se v těchto situacích nemýlí a poslal domácí do dvoubrankového vedení - 3:1. Pět minut před koncem byl znovu ve vápně faulován agilní Jakub Žalud. Rozhodčí Fryč ukázal na značku pokutového kopu a Josef Bojda korunoval svůj výborný výkon brankou - 4:1.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): Do zápasu jsme vstoupili dobře a po zásluze jsme šli do vedení. Komplikací bylo vyrovnání, ale tým ukázal sílu a zápas dovedl ke třem bodům.

J. Hořínek [-] - L. Sláma [-] , O. Toman [-] , A. Chmelíček [-] , M. Landsman [-] - J. Peška [-] (82. M. Kotík [-] ) , M. Kuřítko [-] (86. R. Halámka [-] ) , J. Mašek [-] , M. Zelený [-] (46. V. Klíma [-] ) - J. Bojda [-] , J. Žalud [-] (86. J. Koudelka [-] )