28. D. Mitev , 42. F. Toman , 57. F. Toman , 64. L. Tuma , 85. J. Uherek , 86. J. Večeřa - 14. K. Jahoda

Loučtí předvedli další kanonádu, kterou odneslo béčko Bedřichova.

Domácí po půli vedli

Domácí si vedení pohlídali

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Martin Žatečka (trenér): Hostující hráči vstoupili do zápasu lépe, byli aktivnější, běhavější a odměnou za to jim byla vedoucí branka. To nás probudilo z letargie a myslím si, že do konce poločasu jsme byli lepší a po zásluze jsme otočili skóre a to ještě některé velké příležitosti pochytal hostující brankář. Druhý poločas už jsme kontrolovali a přidali třetí branku. Hosté pak vinou zranění nedohrávali v kompletním počtu a to se projevilo i na konečném skóre.

TJ Sokol Bedřichov B
Web: Úplně stejným výsledkem jako před dvěma týdny v Rudíkově skončil pro B-tým sobotní zápas v Lukách nad Jihlavou. Bedrníci prohráli 1:6, i přesto, že jako první šli ve 14. minutě do vedení po brance Kryštofa Jahody. Jenže domácí dokázali do poločasu výsledek otočit a po přestávce přidat ještě další čtyři branky.

J. Kanswohl [-] - J. Večeřa [-] , P. Čermák [-] , M. Jícha [-] , Š. Kreigsmann [-] - O. Šabach [-] , D. Mitev [-] , L. Tuma [-] , P. Navrátil [-] (74. J. Uherek [-] ) , L. Vařejka [-] (62. M. Kolda [-] ) - F. Toman [-] (70. R. Prchal [-] ) -

P. Šána [-] - M. Albrecht [-] , D. Cabúk [-] , D. Šaroun [-] , K. Jahoda [-] , D. Bulbakh [-] - A. Samek [-] , J. Hruška [-] , P. Štěpánek [-] - Š. Homola [-] (57. O. Lapeš [-] ) , D. Lengal [-]

ŽK: 32. P. Čermák , 73. Š. Kreigsmann - 68. J. Hruška .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: SVOBODA Marek - ZIMOLA Bohuslav, NEJEDLÝ Jakub.