1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Velké Meziříčí B dostali lekci od nováčka!

17

Kamenice nad Lipou je nováčkem soutěže Agados KRajský přebor mužů. Na začátek sezóny udělili pořádnou lekci Velkému Meziříčí B. Zápas se domácímu týmu vůbec nepovedl.

V prvním poločase bylo téměř rozhodnuto

PRvní gól padl hned v úvodu a to v 5.minutě skóroval Filípek Tomáš. Do poločasu padly jestě tři branky. V 37. minutě skóroval Dvořák Martin, 44. minutě Brož Filip, 45. minutě opět Filípek Tomáš. První poločas skončil 4:0.

Druhý poločas

Ve druhém poločase padly ještě 3 branky. V 53. minuté skóroval Hadrava Josef a v 65. minutě se trefil kapitán Zahradník Tomáš. Za hostující tým se trefil v 90.minutě Chalupa Patrik.

FC Velké Meziříčí B
Libor Švec, trenér: "Utkání se mně hodnotí těžko. Dnes jsme byli ve všech činnostech horším týmem a gólů jsme mohli inkasovat i víc. Musíme to hodit za hlavu a tvrdě pracovat dál."