11.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

--

Inter naplno bodoval proti Lískovci

17

Fotbalisté Interu Petrovice hostili na svém trávníku hráče z Lískovce. Real se po remíze s Hnojníkem nacházel na 12.pozici a domácí na tom nebyli o mnoho lépe. Souboj celků ze spodní poloviny tabulky, měl ovšem jednoznačný výsledek.

Po úvodních šancích Realu začal trestat Inter

Do utkání vstoupily oba celky aktivně. Hosté si během úvodních minut vypracovali dvě slibné situace, které ale byly nevyužity. I Inter hrozil a první branka utkání padla vlastně s lehkým štěstím když petrovický Madecký centroval a míč zapadl do brány 1:0. To se psala 8.minuta.

Domácí vstřelený gól nabudil a netrvalo dlouho, aby se střelci domácích připomněli opět. Ve 14.minutě se odehrála spolupráce mezi J.Martikánem a D.Chmelařem. První jmenovaný vybídl kolmicí druhého a ten naservíroval míč na nohu Horáka, který neměl problem zvýšit domácí vedení na 2:0.

Ve 20.minutě způsobili hraci Lískovce závar před branou P.Chmelaře, nicméně obrana domácích si s námahou dokázala poradit. Hosté svou šanci nevyužili, a tak zde byli opět v akci domácí. Konkrétně si dal do nohy Petr Czyž s Petrem Horákem. Ten následně oplatil gólovou nabídku Denisi Chmelařovi, který pohodlně doklepl míč do brány.

Definitivní podobu výsledku dal Horák

Druhou půli začali opět aktivně petrovičtí. Ti byli za útočnou aktivitu odměněni v 53.minutě. Zvyšoval opět Horák. Další důležitý moment se odehrál až v 80.minutě když Herman mířil těsně vedle pravé tyče. Do utkání v dresu domácích na poslední minuty nastoupil i mladý dorostenec Martin Adamiec, který si vysloužil nominaci za výborné výkony v dorostu.

TJ Internacionál Petrovice
Patrik Chmelař: Musím říct, že pro nás tyhle body s Lískovcem jsou velice důležité, navíc když se nám jej podařilo porazit zrovna doma před našimi fanoušky. Ovšem jsme chtěli i doma dokázat to že začátek sezóny, byl jen náš menší výpadek. Ovšem musím vyzdvihnout v posledních zápasech Madeho-> Medeckého, který jakožto brankář, který je v poli hraje výborně a za poslední kola si zaslouží si další nominaci do sestavy kola. Také mladíček Martin Adamiec se skvěle prezentoval.

TJ Sokol Lískovec
Petr Vokoun: Začátek utkání patřil jasně nám. Přišla i slibná šance jenže jsme neproměnili. Následně nepovedený centr domácích skončil v bráně. V tom momentu se zapas úplně otočil. Domácí ožili a byli jasně lepší. Hlavně útočná dvojice dělala velké problémy. Následně z našich chyb na levé straně jsme dostali další dva góly. Jinak my v tom zápase pak už nic neměli krom jednoho rohu. Druhy poločas se uz dohravál, v závěru bylo hodně brejkových šancích domácí, hráli jsme bez střídání.

P. Chmelař [-] - P. Horák [-] (75. D. Herman [-] ) , P. Czyž [-] (64. J. Antolík [-] ) , D. Chmelař [-] (75. P. Pavlica [-] ) , J. Martikán [-] - M. Brzóska [-] (84. R. Dvořák [-] ) , P. Lukosz [-] , D. Volný [-] - R. Madecký [-] (84. M. Adamiec [-] ) , P. Fic [-] , J. Sznapka [-] -

A. Bocián [-] - P. Vokoun [-] , S. Cabák [-] , T. Pitucha [-] , J. Ursíni [-] - J. Brantal [-] , D. Vojvodík [-] , T. Strouhal [-] , M. Šostý [-] - D. Melár [-] , K. Kořínek [-] (64. J. Hél [-] ) -

ŽK: 54. J. Sznapka - 43. D. Melár .
Místo: Petrovice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Hrňa Petr  - GROSSMANN Kevin, GANAJ Martin.