TJ Nová Ves remizovala s Okříšky

27

Na těžkém terénu se hrála neurovnaná partie. V prvních dvaceti minutách byla hra vyrovnaná, odehrávající se ve středu pole. Domácí hrozili především ze standardních situací. Hosté mohli otevřít skóre po úniku Dubského, ale ten orazítkoval s pomocí domácího brankáře pouze tyčku. Hostitelé poté převzali iniciativu a během deseti minut měli několik vyložených šancí, brankář hostí byl ale vždy na místě.

Ve druhém poločase domácí pokračovali v územní převaze, ale do šancí se dostávali sporadicky. Hosté branku Fuksy neohrozili už prakticky vůbec.

Domácí byli lepším týmem, ale svoje šance neproměnili a tak se zrodila bezbranková remíza 0-0.