9.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

--

--

6

Rezerva Ústí nad Orlicí nezažívá nejpovedenější vstup do sezony. Na svém kontě měla pouhé 4 body a další nepřipsala ani na hřišti rezervy Svitav, kde již o poločase prohrávala 3:0. Svitavy B tak mají na svém kontě 12 bodů a jejich pozice ve středu tabulky vypadá o poznání lépe

Jednostranný první poločas

Zápas se rozhodl hned v prvním dějství. Hrálo se víceméně na jednu branku.

V 20. minutě po centru Pavla Juříka dokázal skórovat hlavou Roman Kuda. U druhé branky si hráči vyměnili role, Kuda asistoval hlavou a Juřík zvýšil na 2:0.

Ještě do poločasu přidal Kuda svoji druhou branku, tentokrát mu asistoval centrem Karel Dürr.

Zápasové tempo upadlo

V druhém poločasu domácí polevili a hra se vyrovnala. Více příležitostí měli hosté, kterým se ale dlouho nedařilo snížit výsledek.

Jediná branka padla v 72. minutě, kdy se před brankou ocitl osamocený Jan Procházka a ten už s příležitostí naložil gólově.

Svitavy B - Ústí nad Orlicí B 3:1

TJ Svitavy B
Martin Komoň - trenér: „Bylo to spíše o osobních soubojích než o pěkném fotbale. My byli důraznější, více jsme udrželi míč na kopačkách a v dostatečném hráčů počtu chodili do šestnáctky. Z toho vyplynuly tři naše branky. Druhá půle byla horší, ale soupeř jenom snížil.“

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B
Jakub Šafránek: "Rozdíl byl především v tom, že Svitavy své šance využívali, my jsme neproměnili prakticky nic."

T. Polák [-] - Š. Mauer [-] , M. Ovad [-] (63. J. Palatka [-] ) , K. Dürr [-] , J. Bolcár [-] (18. F. Čížek [-] ) , P. Juřík [-] (75. M. Brázda [-] ) , M. Ryšavý [-] , R. Kuda [-] , J. Škáva [-] , M. Horák [-] , D. Zvára [-]

M. Jeřábek [-] - T. Pinkava [-] , A. Bartoš [-] , J. Pavlásek [-] , M. Barkóci [-] (63. N. Hubálek [-] ) , Š. Kopecký [-] (64. J. Popel [-] ) , J. Procházka [-] , J. Šafránek [-] , V. Stejskal [-] , M. Kopecký [-] (52. V. Pirkl [-] ) , J. Janda [-]

ŽK: 28. P. Juřík , 36. J. Škáva , 80. M. Brázda , 89. Š. Mauer - 28. Š. Kopecký , 50. J. Procházka , 77. J. Janda .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Linhart Lukáš - BAŤOVÁ Martina, KOLBABA Pavel.