11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Mladá Vožice utrpěla v Jistebnici gólovou nálož

10. Z. Šváb , 47. M. Sokolt (p.) , 50. J. Stoszek , 55. M. Sokolt , 60. M. Sokolt , 66. J. Stoszek , 68. Z. Šváb , 78. Z. Šváb
19

Jistebnice šla v prvním poločase do vedení 2:0. Poté co došlo v 54. minutě k vyloučení dvou hráčů z Mladé Vožice, hra nabrala obrátky a na světelné tabuli nakonec svítilo skóre 8:0. V předposledním kole podzimní části se utkají dva celky ze spodní části tabulky, Mladá Vožice s budějovickým Čtyrákem a Jistebnice se utká na táborské půdě s Meteorem, který bude chtít jistě odčinit prohru s Třeběticemi.

1.FC Jistebnice
Pavel Kubec (předseda klubu): Zápas jsme začali dobře, v 10. minutě jsme šli do vedení 1:0. Šance jsme měli, ale neproměňovali. V nastavení první půle hlavní sudí odpískal penaltu pro Jistebnici a tu Michal Sokolt proměnil a do šaten se šlo za stavu 2:0 pro domácí. Ve druhé půli se po pěti minutách trefil náš Jan Stoszek a bylo to 3:0. Pak se dva hráči soupeře nechali vyloučit v 54. minutě a Jistebnice s přehledem kontrolovala zápas a střílela branky.

L. Novák [-] - M. Sokolt [-] (62. D. Ruber [-] ) , J. Stoszek [-] , P. Horčička [-] (66. M. Popelka [-] ) , T. Ruber [-] (57. T. Popelka [-] ) , A. Buchtele [-] , Z. Šváb [-] , M. Muž [-] (57. O. Dušek [-] ) , V. Vacek [-] (74. R. Hejlík [-] ) , M. Fara [-] , A. Sváček [-]