--

Hranice ztratily body s posledním

36. V. Pak - 92. M. Pecuch
10

Jasným tahákem a šlágrem 12. kola MSFL byl zápas druhého Hlučína, který v minulém týdnu vyřadil v MOL Cupu ligového lídra z Plzně, s první Kroměříží. V Hranicích byly favoritem určitě domácí, kteří ovšem s posledními Vítkovicemi klopýtly a připsaly si pouze bod.

Domácí šli do vedení

Po celý první poločas byly Hranice lepším týmem, ale nedařilo se jim proměňovat šance.

Překvapivě z ojedinělé akce Vítkovice nastřelily břevno, ale nic vážnějšího si dále nevytvořily.

A tak se k Hranicím obrátilo gólové štěstí, když se devět minut před přestávkou prosadil domácí Pak - 1:0.

Hosté udeřili v nastavení

Po změně stran pak domácí borci spálili veliké množství stoprocentních šancí, za což byli po zásluze potrestáni.

V 92. minutě totiž za hosty srovnal z ojedinělé šance střídající Martin Pecuch.

Zápas tak skončil trochu nečekanou remízou 1:1 a hosté si připsali teprve čtvrtý bod do tabulky.

Domácí čekají v příštím dvouutkání Rosice a Kroměříž, což jsou těžké kalibry. Ztracených bodů tak litovali.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: „Umřeli jsme na produktivitu. Celý zápas bylo evidentní, že my jsme ten tým, který bude tvořit hru a vytvářet si šance. I když vlastně paradoxně tu první si vytvořily Vítkovice, které nastřelily břevno. Jinak jsme ale měli převahu my, podařilo se nám i vstřelit gól."