--

Uničov si s Hranicemi body podělil

36. T. Komenda - 25. J. Rolinc (p.)
9

Pátým kolem, ale již šestými zápasy v nové sezóně, pokračovala o víkendu soutěž MSFL. Po šesti odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, kterou pronásledují Rosice a stále neporažené béčko Slovácka. Nováček SK Hranice si do Uničova přijel pro bod.

Vše podstatné v první půli

Vše podstatné se událo v první půli. A to včetně obou brankových situací.

Nejdříve to začalo ve 25. minutě, kdy sudí Ehrenberger pískl penaltu po zákroku domácího gólmana Jana Kvapila, kterou chladnokrevně proměnil Jakub Rolinc - 0:1.

Hosté se ale neradovali dlouho, protože za pouhých jedenáct minut vyrovnal krásnou ranou Tomáš Komenda.

Za stavu 1:1 pak první poločas i skončil.

První půle byla celkem hodně vyrovnaná a bojovná z obou stran.

Skóre zůstalo beze změny

I druhá část byla velice bojovná a ze začátku přinesla i pár šancí.

Postupem času se ale souboje přenesly doprostřed hřiště a k autovým čarám.

Na hřišti to vypadalo, že se v podstatě už jen čekalo na konečný hvizd, který potvrdil dělení bodů za remízu 1:1.

Uničov je tak se sedmi body desátý a Hranice s šesti body čtrnácté.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: „Pracovali jsme velmi dobře a myslím si, že remíza zápasu sluší. Uničov si určitě gól zasloužil a my jsme si zase nezasloužili prohrát."

SK Uničov
J. Kvapil [-] - R. Vejvoda [-] , V. Koutný [-] , J. Javůrek [-] , M. Diblík [-] , D. Bača [-] (85. J. Saňák [-] ) , M. Vybíral [-] , T. Komenda [-] (77. V. Kamas [-] ) , J. Vichta [-] (64. M. Sečkář [-] ) , J. Svoboda [-] (64. M. Hausknecht [-] ) , A. Krč [-]

SK Hranice
J. Tomečka [-] - D. Koláček [-] (88. J. Pančochář [-] ) , J. Cagaš [-] , F. Markovič [-] , D. Bezděk [-] , M. Kuchař [-] , L. Hapal [-] (61. N. Tilkeridis [-] ) , R. Kundrát [-] , J. Rolinc [-] , P. Vavřík [-] (76. D. Heřmánek [-] ) , A. Dittmer [-] (76. M. Lasovský [-] )

ŽK: 17. V. Koutný , 23. R. Vejvoda - 46. L. Hapal , 81. J. Rolinc .
Počet diváků: 196. Rozhodčí: EHRENBERGER Tomáš - SILNÝ Zdeněk, MANKOVECKÝ Tomáš.