--

--

Béčko Slovácka zůstává stále neporaženo

8

Soutěž MSFL zažívá anglický týden, když pokračovala ve středu předehrávkami 17. kola. I po pátem soutěžním zápase sezóny zůstává bodově stoprocentní Kroměříž, které šlapou na paty Rosice. Za zmínku stojí i doposud neporažené béčko Slovácka, které zvítězilo v Hodoníně nebo aktuálně třetí juniorka Zlína.

Hosté šli do vedení

Hodonínští fotbalisté chtěli odčinit porážku 1:3 z minulého utkání proti Kroměříži, úvod zápasu však patřil hostům, které po čtvrthodině hry poslal do vedení Tadeáš Koryčan - 0:1.

Domácí fanoušky rozjásal ve 22. minutě Patrik Dressler, který si naskočil na centr Ondřeje Sukupa a hlavou prostřelil bezmocného brankáře hostů - vyrovnáno 1:1.

Hrálo se utkání nahoru dolů a teké plné emocí, když koncem první půle byl vyloučen trenér hostí.

Domácí své šance do konce poločasu nevyužili a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Zkraje poločasu hosté rozhodli

Hlavní aktérem druhého dějství byl jednoznačně hostující Juroška.

Jednadvacetiletý záložník nejprve vrátil Slovácku vedení 2:1, ale a o několik minut později byl po dvou žlutých kartách vyloučen.

Hodonín vycítil šanci na vyrovnání a vše vsadil na útočnou kartu.

Domácí měli dvě, tři šance na vyrovnání, ale skóre zůstalo beze změny a hosté si odváží tři body.

Hodonín si tak připsal druhou porážku v řadě.

1. FC Slovácko B
Pavel Němčický.- trenér: „Věděli jsme, že Hodonín má velmi zkušený mančaft, nebyl to jednoduchý zápas. Nám se podařilo navázat na domácí výhru nad Vítkovicemi, za což jsem rád. V závěru při nás stálo i štěstí, ale musím klukům poděkovat, že se semkli a vydřeli důležité tři body."