--

Kvítkovice slaví tři body

41. P. Gerža , 81. M. Guzik , 87. M. Guzik
10

Soutěž MSFL pokračovala od pátku 28. 10. již 13. kolem. Hrálo se o důležité body na špici tabulky i v nižších patrem. Kvítkovice si připsaly do tabulky tři body za domácí výhru nad béčkem Zlína.

Domácí šli do vedení

Ve 13. kole MSFL zavítalo Zlínské béčko na hřiště Kvítkovic, které se po loňské nepovedené sezóně chtějí držet v horní polovině tabulky.

Od úvodních minut byla na hřišti znatelná spíše herní převaha hostí, kteří ovládali střed hřiště.

Domácím se nedostávalo mnoho prostoru a příležitostí k zakončení.

Hosté si vytvořili střelecké příležitosti, ale ty zůstaly nevyužity.

Ke konci poločasu tak uděřilo na druhé straně, když se ve 41. minutě gólově prosadil domácí Gerža - 1:0.

Za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Domácí si výhru pohlídali

Druhý poločas už byl v režii domácích.

Kvítkovice totiž přidaly na agresivitě a důrazu v osobních soubojích, což byl na hosty recept.

Hosté se v druhé půli zmohli pouze na Valentův zbrkle zakončený brejk, který vyrovnáním neskončil.

Naopak v závěru Kvítkovice ještě dvakrát skórovaly. Po křídelních akcích zakončoval přesné centry Guzik, který se prosadil v 81. a 87. minutě.

Guzík svými brankami stanovil závěrečné skóre na 3:0 pro Kvítkovice.

FC TRINITY Zlín B
Vít Vrtělka - trenér: První poločas nám herně vyšel, chybělo tomu jenom gólové vyjádření. Druhý poločas jsme ale vůbec nezvládli a už jsme do zápasu nedostali.