--

--

Hlučín si s chutí zastřílel ve Znojmě

8

Znojmu to v nové sezóně nejde dle představ a v rámci devátého kola MSFL schytalo doma s Hlučínem pověstného bůra.

Hosté šli brzy do vedení

Hosté byli v utkání favoritem a bleskově šli do vedení. Hned v úvosní minutě se Uničov prosadil Smékalem a nasměroval tak ráz utkání - 0:1.

Domácí se postupně probrali a měli i nějaké šance, které však zůstaly nevyužity.

Krátce před odchodem do kabin se prosadil hostující Praus a navýšil na 0:2 - ve 42. minutě.

Gólové hody ve druhé půli

Po přestávce pak útočník Uničova Smékal přidal svůj druhý gól a bylo to už 0:3.

Domácí se nevzdávali a hned minutu nato Filip Pálfi dal svou druhou branku v této sezoně - 1:3 v 64. minutě.

Hosté si ale vzali Smékalem, který dovršil přerušený hattrick, tříbrankové vedení zpět - 1:4 v 73. minutě.

Pověstného bůra dovršil pak nastaveném čase Putyera - 1:5.

1. SC Znojmo FK
Michal Pacholík - trenér: „Do druhé poloviny jsme postavili dozadu trochu na risk tři obránce dozadu. Chtěli jsme dát kontaktní branku, což se nám nepovedlo. Je to zklamání. Na druhou stranu jsme měli i tři slibné momenty, ale ty jsme neproměnili."

F. Chmiel [-] - J. Čtvrtníček [-] (79. J. Špalek [-] ) , B. Baikoro [-] , M. Kilibarda [-] (79. J. Synek [-] ) , L. Lukčo [-] (59. F. Pálfi [-] ) , D. Komínek [-] , A. Kartišovs [-] , M. Goncalves [-] , M. Březina [-] , R. Russmann [-] (79. J. Mrkva [-] ) , P. Bartůněk [-]