17.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Kosičky v penaltách přetlačily hradeckou Slavii

15. L. Schovanec , 23. M. Stránský , 45. J. Žaloudek (p.) , 96. L. Schovanec - 27. J. Havrda , 30. P. Budai , 80. J. Mukařovský (p.) , 84. J. Lán
5

Hokejový výsledek. V Kosičkách nakonec padlo osm branek. Domácí vyzvali hradeckou Slavii a divák se rozhodně nenudil. Dva body díky penaltovému rozstřelu ukořistily Kosičky.

TJ Spartak Kosičky
Milan Pražák, předseda: "Fotbal dvou rozdílných poločasů jsme nakonec vyhráli v penaltovém rozstřelu."

FC Slavia Hradec Králové B
Jan Mukařovský, trenér: "Úvod utkaní patřil domácím vedením 2:0. Poté už jsme hru postupně vyrovnali a nezlomila nás ani penalta v závěru prvního poločasu. Ve druhém poločase přišel zasloužený obrat. Zkušené mužstvo jako my by si i v deseti mělo závěr pohlídat, a to se nestalo, a tak se šlo do penalt. V nich fantom David Ročnák (hráč z pole) tři penalty zlikvidoval a sám jednu úspěšně dal. Přesto to nestačilo. Penalty potrénujeme."

J. Chlad [-] - M. Stránský [-] , M. Stránský [-] , J. Mráz [-] , J. Žaloudek [-] , L. Schovanec [-] , T. Koóš [-] (31. D. Mráz [-] ) , J. Lábr [-] , M. Kotek [-] , L. Havlín [-] (86. R. Koliáš [-] ) , J. Pražák [-]

J. Moník [-] - M. Klicnar [-] (72. T. Baťka [-] ) , P. Budai [-] (78. P. Vencl [-] ) , T. Erber [-] (72. J. Mukařovský [-] ) , J. Havrda [-] , J. Linhart [-] , J. Lán [-] , R. Dědeček [-] , V. Polívka [-] (78. D. Ročňák [-] ) , M. Poláček [-] , J. Špaček [-]

ŽK: 35. M. Stránský , 75. J. Mráz , 80. J. Chlad - 11. J. Moník , 84. J. Mukařovský , 88. M. Poláček . ČK: 85. J. Moník .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ŘÍHA Martin - SOUKUP Pavel, VLACHÝ Michal.