22.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Ani dvě branky Kadavého nepomohly. Sobotka přesto udolala poslední Nepolisy

8

Poslední Nepolisy nebyly, i díky dvěma brankám Františka Kadavého, daleko od kýženého bodového zisku. Na domácí půdě však stejně padly se Sobotkou těsně 3:2.

TJ Sokol Nepolisy
Milan Havlík, vedoucí mužstva: "Dva góly Franty Kadavého na body nestačily. Sobotku jsme druhou půli přehrávali, šance však přicházejí velmi zřídka."

SK Sobotka
Zdeněk Přikryl, asistent trenéra: "Ačkoli padlo pět gólů, oko diváka nevidělo žádnou fotbalovou hitparádu. V první půli jsme měli převahu a dali dva góly. V druhém poločase jsme neproměnili několik šancí a soupeř utkání zdramatizoval. Za celý průběh zápasu si ale myslím, že tři body odvážíme zaslouženě."

M. Šafařík [-] - F. Kadavý [-] , J. Špás [-] , V. Jilemnický [-] , T. Hanuš [-] , Š. Novotný [-] (79. T. Marek [-] ) , J. Zavoral [-] , D. Šustr [-] (79. J. Houška [-] ) , P. Pokorný [-] , M. Masák [-] , L. Zelinka [-] (46. T. Vondra [-] )