4.kolo, Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

0

TJ Skaštice B
Lukáš Motal - Trenér Skaštice: Ohlasy domácího týmu. V dnešním utkání se nám podařilo dát v prvních 10 minutách dva góly a měli jsme hru plně pod kontrolou. Soupeř se však dokázal oklepat z obdržených branek a dokázal snížit stav. Naše hráče ovšem inkasovaná branka probudila a vrátili se ke své hře. Do poločasu se nám ještě podařilo dát dvě branky po pěkných kombinačních akcích. Ve druhé půli to bylo opět naše mužstvo, které udávalo rytmus hry. Soupeř spíše jen čekal na naši chybu, ale vážnější šanci si nevypracoval. A tak se do šancí dostávali naši hráči, kteří dobrou kombinační hrou svého soupeře přehrávali. Přidali jsme ještě tři branky, ale taky neproměnili další příležitosti. Celé naše mužstvo podalo dobrý výkon. Nejlepší hráč: Radim Vymětal

TJ Počenice - Tetětice
Josef Hrušák - předseda TJ Počenice-Tetětice: Ohlasy hostujícího týmu. Těžko hodnotit, soupeř byl lepší ve všech směrech. V 10. minutě jsme prohrávali již o dvě branky. Podařilo se nám sice snížit Tesákem a poté z trestného kopu nastřelil Cigánek tyč, avšak místo vyrovnání jsme z brejku inkasovali na 1:3. Domácí pak v klidu kráčeli za vítězstvím. Mrzí mě některé inkasované branky, třetí zápas po sobě jsme dostali gól po zbytečné penaltě, dvě branky v závěru šly na vrub zraněného brnakáře Hrabala. Výsledek tak mohl být přijatelnější.

L. Vymětal [-] - M. Olbert [-] , A. Vymětal [-] , I. Sedlák [-] (69. R. Stančík [-] ) , R. Vymětal [-] - Z. Uličný [-] , R. Ježák [-] (72. A. Rosecký [-] ) , P. Bubla [-] , J. Kvasnička [-] - O. Gahura [-] , M. Frýdl [-] (66. P. Brada [-] )

J. Hrabal [-] - L. Tesák [-] , P. Šimčík [-] (86. A. Bartnet [-] ) , D. Vlha [-] (62. M. Bareš [-] ) , M. Tesař [-] , S. Juřena [-] , P. Štolfa [-] (82. J. Hrušák [-] ) , M. Večerka [-] (75. T. Jánský [-] ) , M. Klapil [-] , K. Cigánek [-] , V. Zbořil [-] (67. J. Gröpl [-] )

ŽK: 19. L. Tesák , 61. M. Klapil .
Hráči zápasu: R. Vymětal .
Místo: Skaštice. Počet diváků: 80. Rozhodčí: ZÁVOJSKÝ Oldřich - MOTAL Josef (N), SURÝNEK Břetislav (N).