5.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Slovácko dospělo do dalšího penaltového rozstřelu

0

Slovácko je příjemným překvapením soutěže. Své postavení přijelo obhajovat na půdu do Jalubí, které naopak potřebuje bodovat.

Drtivá převaha přinesla jednogólový náskok

Hosté z Uherského Hradiště přijeli do Jalubí s cílem bodovat a napravit tak poslední domácí ztrátu bodů z utkání, ve kterém podlehli v penaltovém rozstřelu Jiskře Staré Město. V prvním poločase byli hosté jednoznačně lepším týmem. Byli aktivnější, dostávali domácí tým pod tlak, ze kterého se domácí nemohli vymanit. Tým Jalubí si musel chvílemi připadat jako na kolotoči. Jenže problémem se stala pro Derflany koncovka, ve které zahazovali i ty nejvíc vyložené šance. Jedinou trefou prvního poločasu se tak stala branka Tomáše Davida po rohu Vlastimila Šišáka ve 23.minutě. Tato jediná branka určila i výsledek prvního poločasu. Do kabin odcházeli hosté s mírným náskokem v poměru 0:1.

Chyba a vyrovnávací branka. Poté opět drtivý tlak hostí

Druhý poločas hráli domácí z kopce a prvních dvacet minut měli převahu, kterou přetavili ve vyrovnávací branku v 60.minutě po zbytečně chybě hostující obrany. Branku vsítil Pavel Doseděl a vyrovnal tak skŕe utkání na 1:1. Po této brance se hosté opět probudili, dostávali domácí místy až pod drtivý tlak, ale nebylo jim tentokrát souzeno, aby vstřelili druhou a možná i rozhodující branku. Utkání tak dospělo až k pokutovým kopům, které si tým z Derfle poprvé a neúspěšně vyzkoušel v posledním domácím utkání proti Jiskře Staré Město.

Slovácko opět v penaltách selhalo

Ve druhém utkání po sobě se v utkání Slovácka rozhodovalo pokutovými kopy, ve kterých byli úspěšnější domácí a připsali si díky této výhře bod navíc.

SK Jalubí
L. David [-] - D. Nosek [-] (88. M. Zapletal [-] ) , T. Ulman [-] , P. Doseděl [-] , L. Janeček [-] , T. Dobiáš [-] (70. J. Gajdošík [-] ) , P. Klajn [-] , J. Botek [-] , M. Burián [-] , J. Žaluda [-] , J. Kříž [-]

1. FC Slovácko C
M. Bartoš [-] - D. Fojtášek [-] , A. Balaštík [-] , M. Bučák [-] , V. Šišák [-] , M. Remeš [-] , T. David [-] , M. Petrucha [-] , D. Heger [-] (68. V. Králík [-] ) , O. Vašek [-] , M. Mareček [-] (73. D. Uhlíř [-] )

ŽK: 54. T. Ulman , 75. D. Nosek , 81. P. Doseděl - 45. M. Petrucha , 65. D. Heger , 87. M. Remeš .
Místo: Jalubí. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Katrňák Milan - ŠEVČÍK Igor, OHAREK Petr (N).