8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Nedakonice braly další tři body. Tentokrát zvítězily v Ořechově

0

Nedakonice v minulém kole sestřelily na svém hřišti celek z Derfle a dle slov Michala Cigoše chtěly tři body i z Ořechova. Utkání nakonec rozhodla branka z druhé půle, díky které si Nedakonice připsaly druhé vítězství v řadě.

Dvě červené karty v prvním poločase

V Ořechově byl k vidění bojovný fotbal, ve kterém měli více šancí ke vstřelení gólu domácí fotbalisté, jenže se jim v koncovce nedařilo. Ve 20.minutě trefuje po rohu domácí Šesták tyč hostující svatyně a dorážka Flašara míří vysoko nad. Ve 30.minutě šel do samostatného úniku Březina, ale hostující brankář byl na místě. Ve 34.minutě uviděl po druhé žluté kartě červenou domácí Petr Kokta. Ve 41. minutě po zpětné přihrávce Březiny na Trlidu míří domácí útočník vedle. V 43.minutě dostal za surovou hru červenou hostující Čagánek a tak se zbytek utkání odehrávalo v deseti hráčích na obou stranách. První poločas více nepřinesl a do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Chvilková nepozornost stála domácí body

Ve druhém poločase byl k vidění podobný fotbal. Domácí opět zahazovali šance, a když už se jim podařilo překonat hostujícího gólmana v 70.minutě, kdy se prosadil po přihrávce Hlúpika Trlida, tak k údivu všech přítomných byl praporek asistenta rozhodčího nahoře. Domácí se dohadovali s rozhodčím o tom, že gól měl platit a přestali se soustředit na hru, čehož soupeř využil a hned z brejku do otevřené obrany dal rozhodující gól hostující Roman Mařák. To probíhala právě 73.minuta. Tento klíčový moment zápasu si rozhodčí rozhodně za rámeček nedají. Ve zbytku utkání se domácí snažili vyrovnat, ale opět selhali v koncovce a tak si hosté odvezli důležité tři body.

TJ Sokol Ořechov
S. Kuchař [-] - J. Šesták [-] (68. M. Jegla [-] ) , M. Žák [-] , R. Trlida [-] , J. Flašar [-] , P. Březina [-] , D. Váňa [-] , P. Kokta [-] , M. Bublík [-] (81. Z. Kuchař [-] ) , M. Pavlíček [-] , M. Hlúpik [-]

TJ Sokol Nedakonice
M. Červinka [-] - J. Hyrák [-] (75. P. Mareček [-] ) , M. Hána [-] , M. Petek [-] , R. Mařák [-] , B. Marek [-] , M. Lukůvka [-] , M. Cigoš [-] , R. Čagánek [-] , J. Vaculík [-] (81. P. Bouřa [-] ) , T. Král [-]

ŽK: 25. P. Kokta , 30. P. Březina , 60. M. Hlúpik , 76. M. Bublík - 19. R. Mařák , 65. J. Hyrák . ČK: 35. P. Kokta - 43. R. Čagánek .
Místo: Ořechov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠIMONÍK David - ZPĚVÁK Petr, SCHNÜRMACHER Filip.