10.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Ve Starém městě se "čepovala" desítka. Sám Kuba Salay "načepoval" čtyři kousky

0

Staré Město chtělo potvrdit zisk všech bodů v Morkovicích a proti bezbranným Nedakonicím to nebyl problém. Soupeř domácím nestíhal a tak si odvezl desítku. Střelecky se blýskl Kuba Salay, autor čtyř branek.

Domácí v klidu dokráčeli k vysokému náskoku

Když ve 14.30 hodin hlavní rozhodčí Radek Michalec poprvé foukl do píšťalky, nikdo z mála diváků netušil, co bude následovat. Už ve druhé minutě rozvlnil síť za brankářem Červinkou Jakub Salay a otevřel účet zápasu - 1:0. Hosté se mohli dočkat vyrovnání v 10.minutě, ale brankář Jiskry Vávra byl proti. Pak pokračovali domácí v zahazování šancí. Až 23.minuta přinesla změnu skóre. Přízemní centr O.Hastíka dorazil Karel Doseděl na 2:0. Ve 28.minutě kopal z půlící čáry brankář Červinka na branku Jiskry přímý kop, ale domácí rychle míč odehráli na Jakuba Salaye a ten z 35 metrů parádně zavěsil - 3:0. O sedm minut později dává Karel Doseděl svou druhou branku v utkání a ukončuje poločasové skóre v poměru 4:0.

Jiskra to dotáhla až k metě deseti branek

Hosté se ve druhé půli snažili korigovat skóre, ale brankář Vávra byl proti a šanci Peteka ve 49.minutě kryl. Pak se s brankami roztrhl pytel. V 53.minutě dává Karel Doseděl na 5:0 a dosahuje hattricku. 61.minutě vymetla Pavel Šmatelka šibenici a bylo 6:0, následně Jakub Salay dvakrát během pěti minut přehodil gólmana a navýšil náskok domácích už na 8:0. A když se po nezištné přihrávce O.Hastíka trefil Milan Trubačík, byla v očekávání hranice deseti branek. Tu se domácím povedlo dosáhnout hned v 71.minutě zásluhou Michala Bělašky, který se prosadil ranou k tyči - 10:0! . Za tohoto stavu se nechal zbytečně vyloučit brankář domácích Vávra a tak zřejmě vynechá utkání v příštím víkendovém kole. Ve Starém Městě tak byla k viděni desítka, kterou domácí hráči "načepovali" hostujícím Nedakonicím.

JISKRA Staré Město
Pavel Vlček - trenér: Byl jsem tentokráte maximálně spokojený s průběhem celého utkání, s proměňováním šancí a vlastně s celou hrou našeho mužstva. Ale teď je potřeba se připravit na další utkání, které nás čeká v Koryčanech.

J. Vávra [-] - M. Bělaška [-] , D. Melichárek [-] , J. Daťko [-] (56. V. Trubačík [-] ) , J. Salay [-] , O. Hastík [-] , P. Šmatelka [-] (66. T. Műller [-] ) , K. Doseděl [-] (60. M. Trubačík [-] ) , R. Juráň [-] (75. R. Hastík [-] ) , M. Grebeň [-] , J. Žajdlík [-] (63. J. Maňásek [-] )

TJ Sokol Nedakonice
M. Červinka [-] - O. Juřena [-] , P. Mareček [-] , P. Ježek [-] , M. Hána [-] , M. Petek [-] , R. Mařák [-] , B. Marek [-] , M. Cigoš [-] , T. Král [-] , J. Hyrák [-]

ŽK: 39. R. Juráň - 55. M. Cigoš . ČK: 82. J. Vávra .
Hráči zápasu: K. Doseděl .
Místo: Rybníček. Počet diváků: 80. Rozhodčí: MICHALEC Radek - SVOBODA Tomáš, STUCHLÍK Jiří (N).