4.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Valašské Klobouky doma zabraly

0

Zápas svedl dohromady dva Valašské týmy, Klobouky a Příkazy. Domácí vstupovali do zápasu s nepříznivou bilancí z minulých kol a jejich cíl byl jasný – zvítězit za tři body. Klobouky šly od začátku za svým cílem, ale branky daly až ve druhém poločase. Hned na začátku 46. minuty vstřelil branku Martin Sáblík a hosté už nedokázali reagovat.

Do utkání vstoupili lépe domácí a hned v úvodu zahodili dvě velké šance. Špatná produktivita mohla Klobouky mrzet o to víc, že hosté vstřelili branku. Ta nicméně nemohla být uznána pro offside. Další šance se už do konce prvního poločasu nezrodily a rozhodnutí musel nabídnout až poločas druhý.

Sáblíkova branka rozhodla

Vstup do druhého dějství se hostům vůbec nepovedl. Hned na začátku vyrobila hostující obrana obrovskou chybu. Jeden z obránců nedokázal pokrýt míč, který šel za čáru, jeden z domácích hráčů jej dokázal vybojovat a následně poslat do šestnáctky přímo na nabíhající Martina Sáblíka, který střelou do šibenice otevřel skóre – 1:0. Od této branky domácí kontrolovali hru a soupeře do ničeho nepouštěli. Nejisté jednobrankové vedení domácí navýšili dvěma slepenými góly přibližně čtvrt hodinu před koncem utkání. Nejprve v 77. minutě se po rychlé kombinaci dostal z levé strany k bráně Jan Nahodil a jeho střela skončila přesně u tyče – 2:0. O dvě minuty později vystřelil  z úhlu na přední tyčku Tomáš Mikulčík a bylo to 3:0. Dvě slepené branky utkání rozhodly a domácí tak můžou slavit zasloužený zisk tří bodů.

TJ Spartak Valašské Klobouky
Pavel Charvát (Valašské Klobouky, trenér): Jednalo se o derby, takže to bylo velmi nervózní utkání. Padlo dost žlutých karet, ale to bylo tím, že se kluci na hřišti dost okopávali. Po naší první brance bylo víceméně rozhodnuto, protože soupeř se na nic nezmohl.

D. Ďulík [-] - R. Kadlec [-] , J. Nahodil [-] , S. Martínek [-] - P. Macháč [-] , J. Trojáček [-] (46. M. Dubčák [-] ) , J. Trnavský [-] (79. A. Kachlík [-] ) , P. Revák [-] , M. Sáblík [-] (84. V. Pavlůsek [-] ) , D. Kocourek [-] - M. Pechanec [-] (46. T. Mikulčík [-] )