8.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Podlesí jasně přejelo Vlachovice

0

Podlesí na svém hřišti přivítalo předposlední Vlachovice. Domácí tým v posledních kolech nezažil úplně úspěšné zápasy, a proto se chtěl před svými diváky předvést v co nejlepším světle. Podlesí jasně opanovalo celé utkání. Po prvním poločase domácí vedli 2:0 po brankách Rybenského a Pavla Blažka. Další branky přidali po přestávce a nakonec jasně zvítězili 6:0.

Dva laciné góly do sítě Vlachovic

Oba týmy počítaly před zápasem své ztráty. Za Podlesí nemohl nastoupit Petr Pernický, který byl vyloučen v zápase proti Zubří. Za napadení rozhodčího obdržel trest 18 měsíců nepodmíněně. Na straně Vlachovic chyběl brankář Milan Bodlák a do brány se tak musel postavit asistent trenéra Josef Šandor. Domácí vstoupili do utkání aktivně a brzy se ujali vedení. V 19. minutě unikl obraně Rybenský, který prostřelil gólmana Vlachovic – 1:0. Podlesí si nadále vytvářelo šance, ale další branku přidalo až před přestávkou. Ve 41. minutě vystřelil Pavel Blažek a jeho střela prošla až do sítě – 2:0.

Pavel Blažek přidal hned po příchodu ze šaten třetí branku, když sám před brankářem neomylně zavěsil a bylo to už 3:0. Hostující obrana nestíhala pokrývat útoky soupeře a Podlesí zahazovalo jednu šanci za druhou. Svou šanci spálil Zetek a neprosadili se ani Košut s Bělockým. Jedinou pořádnou šanci Vlachovic po přímém kopu chytil brankář Ostřanský. Podlesí si nechalo góly až na posledních deset minut. Nejdříve se prosadil v 79. minutě Bělocký – 4:0. O tři minuty později Radim Blažek dorazil míč do sítě a bylo to už 5:0. Perfektní zápas Podlesí ještě v 90. minutě podtrhl Rybenský, který přesnou střelou uzavřel účet zápasu na 6:0.

SK Vlachovice
Tomáš Kolouch (Vlachovice, kapitán): V prvním poločase byla hra ještě vyrovnaná, ale dostali jsme dva laciné góly, protože jsme neměli gólmana a musel jít do branky náš trenér. V druhé půli jsme přestali hrát a hlavně běhat. A dostali jsme další góly