9.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vlachovice doma ztratily důležitý zápas

0

Vlachovice přivítaly na svém hřišti celek Valašských Klobouk. Ani jeden z týmů na tom není v této sezoně bodově dobře a tak se hrál tzv. zápas o šest bodů. Ten lépe zvládli hosté. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale hosté šli do vedení po chybě domácí obrany. Z kraje druhého poločasu za domácí vyrovnal Olejník, ale o chvíli později trefil rozhodující branku Revák.

Mikulčík posílá hosty do vedení

Diváci se první branky utkání dočkali velmi brzo. Po čtvrthodině hry se ujali hosté vedení, když po chybě Vlachovic a zaváhání brankáře se prosadil Tomáš Mikulčík, který tak vstřelil branku ve dvou po sobě jdoucích zápasech – 0:1. Hra byla po zbytek prvního poločasu vyrovnaná, o něco více ze hry měli ale hosté. Další velkou šanci neproměnily Valašské Klobouky těsně před koncem poločasu. Únik dvou útočníků na osamoceného brankáře Bodláka nedokázal Revák gólově zakončit.

Domácí se z vyrovnání dlouho neradovali

Po změně stran vstoupili domácí na hřiště s jiným rozestavením. Stoper Olejník se přesunul na hrot sbírat vysoké centry a tato taktika Vlachovic slavila brzy úspěch. Právě Tomáš Olejník se po centru prosadil na přední tyči a vyrovnal na 1:1. Nerozhodný stav nevydržel dlouho. Za hosty se prosadil Revák, který tečoval střelu tak šikovně, že skončila v síti – 1:2. Vlachovice svého soupeře zatlačily, ale gólově se už prosadit nedokázaly, mimo jiné i proto, že jednou nastřelily břevno. Hosté hrozili z rychlých protiútoků a po jednom z nich trefili tyč vlachovické brány. Víc branek v zápase nepadlo a tak si Valašské Klobouky vezou z Vlachovic cenné tři body.

SK Vlachovice
Tomáš Kolouch (Vlachovice, kapitán): Bylo to remízové utkání, bohužel pro nás byli hosté šťastnější. První poločas byl vyrovnaný, ale po naší chybě jsme dostali branku. Po přestávce jsme vyrovnali, ale hostům vyšla jedna tečovaná střela, která překvapila gólmana. Z následného tlaku jsme vytěžili pouze břevno.

M. Bodlák [-] - T. Kolouch [-] , P. Jandík [-] (81. M. Trčka [-] ) , Z. Kupčík [-] , T. Olejník [-] - M. Kořenek [-] , A. Maček [-] (46. O. Šimoník [-] ) , M. Doruška [-] , Z. Míča [-] - J. Hovězák [-] , R. Chovanec [-]