11.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Divoký zápas ve Valašských Kloboukách

22. M. Sáblík (p.) , 23. J. Nahodil , 35. J. Nahodil , 59. M. Sáblík (p.) , 80. S. Martínek , 88. A. Kurtin - 10. P. Vašek (p.) , 25. D. Jurečka , 41. R. Růčka , 83. P. Vojkůvka
0

V rámci 11. kola zavítal do Valašských Klobouk tým Dolní Bečvy. Hosté se v posledních kolech výsledkově trápí a body si neodvezly ani z dnešního zápasu. Divoké utkání se příliš nevydařilo ani jedné z obran. První poločas skončil výsledkem 3:3 a k vidění byly dvě penalty. Ve druhém poločase domácí díky další penaltě šli do vedení, které sice neudrželi, ale v posledních 10 minutách definitivně strhli vedení na svou stranu.

Divoká přestřelka

Soupeři se na hřišti dlouho nerozpakovali. Branky začaly padat velmi rychle po sobě. V 10. minutě nařídil hlavní rozhodčí přísnou penaltu ve prospěch Dolní Bečvy a Pavel Vašek otevřel skóre zápasu – 0:1. Domácí hned z protiútoku vstřelili vyrovnávací branku, ale ta nebyla uznána. Ve 22. minutě byla nařízena penalta i na druhé straně. Martin Sáblík vyrovnal na 1:1. O minutu později šli domácí do vedení. Po centru se gólově prosadil Jan Nahodil – 2:1. Přestřelka ale pokračovala. Hned o dvě minuty později hosté z rohu vyrovnali. Ze vstřelené branky se radoval David Jurečka – 2:2. Do konce prvního poločasu to ještě nebylo vše. Valašské Klobouky šly znovu do vedení po druhé brance Jana Nahodila, ale za hosty opět vyrovnal po chybě obrany Radek Růčka – 3:3. Divoký první poločas skončil remízově.

Domácí byli produktivnější

Druhá půle už byla klidnější. Dolní Bečva nejdříve neproměnila několik šancí a následně inkasovala. V 58. minutě dostali domácí znovu příležitost kopat pokutový kop. Martin Sáblík prokázal pevné nervy a proměnil i druhou penaltu v zápase – 4:3. Domácí měli utkání pod kontrolou a navíc v 80. minutě využil zaváhání hostující gólmana Stanislav Martínek, který vsítil branku na 5:3. Zdálo se, že domácí mají zápas pod kontrolou, ale hosté se ještě jednou přiblížili na dostřel. Domácí brankář Důbrava vyrobil velikou hrubku, kterou potrestal Petr Vojkůvka – 5:4. Poslední slovo ale měli domácí, kteří v 88. minutě díky přesné dorážce Kurtina definitivně rozhodli utkání – 6:4.

TJ Spartak Valašské Klobouky
Pavel Charvát (trenér): Sice jsme vyhráli, ale pro mě jako pro trenéra to nebylo dobré utkání. Zápas dnes nesedl naší obraně, která inkasovala velké množství branek. Sami jsme mohli dát víc branek, ale trefili jsme třikrát břevno.

R. Důbrava [-] - M. Šuchma [-] (87. A. Kurtin [-] ) , J. Nahodil [-] , S. Martínek [-] , R. Kadlec [-] , M. Ptáček [-] - D. Kocourek [-] , M. Sáblík [-] (89. J. Maňas [-] ) , J. Trnavský [-] (76. M. Pechanec [-] ) , J. Trojáček [-] - P. Revák [-]