17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Bojkovice si dokázaly poradit na půdě Šumic

2

Utkání mezi Šumicemi a Bojkovicemi dopadlo lépe pro hosty, a to i když po prvním poločasu šli hráči do kabin v nerozhodném stavu 1:1.

První poločas

Vstup do utkání vyšel lépe hostům, kdy v 6. minut po přihrávce Slavíčka otevřel skóre Varga.

Následovala další šance hráčů z Bojkovic v 15. minutě, kdy Slavíček ale orazítkoval pouze břevno.

První dvacetiminutovku uzavřel roh hostů, který však nezahráli podle svých představ a z protiútoku dokázali domácí srovnat stav utkání na 1:1 po gólu Kelíška.

Další části utkání se odehrávali převážně mezi vápny.

Až v 39. minutě po nákopu za obranu utíkal hostující Kundarata sám na brankáře, ale byl však faulován Havlíkem, který od rozhodčího viděl červenou kartu.

Konec poločasu se poté jen spíše dohrával.

Druhý poločas

Vstup do druhého poločasu proti oslabenému soupeři opět vyšel lépe hostům, kdy v 52. minutě po kombinaci Gaga a Kundraty druhý jmenovaný zvýšil na 2:1.

Soupeř hrozil převážně jen ze standartních situací, ale Bojkovicím se podařilo v 60. minutě odskočit na 3:1 Víťou Dolinou a v 67. minutě na 4:1 jeho bratrem Vojtou Dolinou.

Konec zápasu se spíše už jen dohrával.

Za zmínku stojí disciplinovanost obou celků, kdy v derby padla jedna červená karta a pouze jedna žlutá karta. Rozhodčí si určitě zaslouží pochvalu za zvládnutý zápas.