15.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Osvětimany si úspěšně užívají spanilou jízdu

3

Osvětimany tuto sezónu ještě neprohráli utkání a se skorém 57:10 suverénně vedou tabulku 1.A třídy skupiny B.

Na první jarní Osvětimany zajížděli do Zlechova, který je přímo na opačné tabulce, ale i tak první tým potrápili.

Bohužel pro domácí tým zápas skončil prohrou 1:2 Osvětimany si úspěšně užívají spanilou jízdu.

První poločas

Hosté nastoupili ve velmi oslabeném kádru, kdy na střídačce musel být hráč, který už pověsil své kopačky na hřebík a v základu působil i trenér Němčický.

První gól utkání jsme mohli vidět v 15. minutě, kdy se střelecky po krásné akci prosadil kapitán hostujících Osvětiman Šumulikoski.

Druhý gól padl hned vzápětí, v 17. minutě, kdy se za domácí prosadil Vaverka.

Druhý poločas

Chvíli po začátku druhého poločasu se střelecky prosadil mladý Rajsigl, který vstřelil svůj premiérový gól v dospělém fotbalu.

Zápas to byl hlavně bojovný a moc fotbalovosti se na zlechovském trávníku nevidělo.

V nastavení měli domácí ještě tutovou šanci, kterou pro jejich smůlu brkách Kučera vychytal.

Osvětimany se tak stále drží na prvním místě. V dalším kole zajíždí do Těšnovic, které obsadili třetí příčku v tabulce. Zlechov své další utkání odehraje v Nedachlebicích, kteří jsou na 12. místě tabulky.