18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

12. K. Jilg , 15. A. Sus , 56. K. Jilg , 89. J. Hanus - 26. S. Padrtka , 32. P. Bureš , 50. D. Juračka , 62. P. Bureš , 77. L. Sádlík
20

Rozsochy lépe zvládly devíti gólovou přestřelku v Křoví.

První poločas skončil nerozhodně

Zápas začali lépe domácí a v 12. minutě Karel Jilg poslal domácí Křoví do vedení. V 15. minutě navíc přidal Andriy Sus druhou branku.Domácí byli ve dvougólovém vedení, ale hned ve 26. minutě poté snížil Stanislav Padrtka. Rozsochy se dále snažily vyrovnat a to se jim podařilo Petrem Burešem v 32. minutě.

Druhá půle ve znamení gólové přestřelky vyzněla pro hosty

Druhý poločas začali lépe hosté a David Juračka v 50. minutě poslal Rozsochy do vedení - 2:3. Domácí ale nadále pokračovali ve snaze vyrovnat. To se povedlo v 56. minutě, kdy se podruhé trefil Karel Jilg- 3:3. V 56. minutě to byli opět hosté, kteří znovu vedli. Misku vah převážil na jejich stranu Petr Bureš  3:4. Křoví se znovu snažilo vyrovnat, ale tentokrát již hosté odskočili do dvou gólového vedení, které zařídil v 77. minutě Lukáš Sádlík - 3:5. Domácí se přeci jen dokázali ještě jednou prosadit v 89. minutě Hanusem - 4:5, ale navyrovnání již neměli domácí mnoho času. Rozsochy tak potvrdily roli favorita a připsaly si tři body.