17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bobrová vyhrála v Doubravníku

26

Bobrová vyhrála v Doubravníku, zásluhou dvou vstřelených branek z první půle.

Bobrová se dostala do vedení

Za velmi fotbalového aprílového počasí se očekávala atraktivní podívaná. Ty diváci, kteří dorazili na zápas pozdě, přišli o rychlou branku v domácí sítí. O tu se postaral právě v 8. minutě hostující Müller - 0:1. Domácí se ale z takto rychlé branky nesesypali a v 23. minutě se postaral o vyrovnání Miroslav Vojta - 1:1. Takto rychlý sled zápasu předurčoval další střeleckou podívanou. A to i díky další brance ze 40. minuty, kterou otočil vývoj zápasu na stranu Bobrové Michal Hájek - 1:2. Hosté si již nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Druhá půle branku nepřinesla

Ve druhé půli jakoby střelcům zvlhl střelecký prach a s góly  se zastavila stavidla. Samozřejmě se o to zapřičinili oba již bezchybní gólmani. Domácí se sice snažili srovnat, ale to se jim v celé druhé půli nepovedlo. Bobrová si tak připsala důležité vítězství, které jí upevnilo postavení ve středu tabulky. Doubravník se bude snažit rozmnožit své bodové konto v příštím kole v Bystřici.