16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Štěpánov neudržel dvougólové vedení a remizoval

1. J. Ludvík , 9. J. Ludvík - 10. V. Kutnyk (vl.) , 84. L. Jaroš
22

Štěpánov neudržel dvougólové vedení a remizoval s Doubravníkem.

Domácí se ujali rychle vedení

Domácí se po dvou jarních prohrách ujali hned v první minutě vedení, když se trefil Ludvík. A stejný hráč ve velkém mrazu v 9. minutě rozehřál 55 prokřehlých diváků a domácí byli v euforii- 2:0.Tu zkrotil hned v 10. minutě Kutnyk a vrátil hosty do hry - 2:1. Zbytek první půle již nebyl tak divoký a obě obrany již nedovolily ve skórování o což se přičinili i oba gólmani.První poločas tak skončil těsnou výhrou domácích.

Střídající Jaroš vyrovnal

Druhý poločas se oba týmy dlouho rozehřívaly a mířidla vedoucí ke vstřelené brance nebyla dlouho a dobře seřízena. Na rozhodující branku se tedy čekalo až do samého závěru.A tak hosté vytáhli ze střídačky svého osvědčeného žolíka a Libor Jaroš svojí trefou v 84. minutě rozhodl po deseti minutách pobytu na hřišti o spravedlivé dělbě bodů - 2:2.