26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

Vladislav veze z Třebelovic bod

7. J. Rakušan , 27. M. Máca (p.) , 71. R. Jurka , 80. M. Kabelka - 15. P. Vyletěl , 16. P. Vyletěl , 50. P. Vyletěl , 64. D. Svoboda
10

V posledním zápase sezóny si Třebelovice připsaly proti Vladislavy bod za divokou remízu 4:4

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

V posledním utkání již rozhodnuté sezony přivítaly Třebelovice na domácí půdě třetí celek Vladislav. Domácí byly od začátku velmi aktivní a po pár minutách mohli jít do vedení, ale Máca unik neproměnil. V 7. Minutě se už ale domácí radovali, když po krásné akci vstřelil první branku Rakušan – 1:0. Vladislav se po úvodním tlaku domácích probrala a začala být lepším týmem. Po čtvrt hodině i díky domácí obraně hostující Vyletěl otočil skóre – 1:2. Domácí v tu chvíli opařeni kupili jednu chybu za druhou, ale domácí brankář je opět podržel. Po půl hodině hry si udělal výlet do vápna domácí stoper Jurka, byl faulován a z následného pokutového kopu srovnal Máca na 2:2.

Také ve druhé půli oba týmy vstřelily po dvou gólech

Ve druhé půli chtěli domácí strhnout stav na svoji stranu, ale hostující pravá strana dělala domácí obraně obrovské problémy a po hodině hry se zdálo být rozhodnuto – 2:4 pro Vladislav. Domácí však nesložili zbraně, stále se tlačili do útoku a zásluhou jim bylo vyrovnání po brankách v 71. a 80. Minutě. Velký obrat domácích mohl dokonat Sedláček, ale jeho střela v 89. Minutě skončila na břevně a tak se oba celky na závěr sezony rozešli s dělbou bodů.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč a trenér: V posledním zápase jsme předvedli nejlepší výkon v sezóně a zaslouženě získali alespoň bod s jedním z nejlepších týmu okresu.

M. Nesiba [-] - O. Jurka [-] , D. Janíček [-] , M. Máca [-] , J. Sedláček [-] , S. Michal [-] (28. O. Kemsa [-] ) , J. Rakušan [-] (89. V. Dobrozenský [-] ) , J. Jurka [-] , M. Kabelka [-] , T. Brychta [-] , R. Jurka [-]