23.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Nové Syrovice si zastřílely proti Chlístovu

7

Fotbalisté Nových Syrovic si v domácím zápase proti Chlístovu připsali jasnou výhru 7:1 a udělaly důležitý krok k záchraně

Domácí o gól lepší

Do Nových Syrovic přijel Chlístov. Nové Syrovice si v minulém kole připsaly důležitou výhru na půdě předposledního Studence a posílily svoji šancí na záchranu. Chlístov naopak také ve venkovním zápase podlehl, a to v Třebelovicích těsně 3:2. Přesto může Chlístov dohrávat zbytek sezóny v poklidu. Na podzim si s chutí zastřílel Chlístov, který zvítězil jasně 7:1. Nové Syrovice tak měly co napravovat. Zápas se hrál za velmi chladného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 18. minuta a první gólová radost domácího celku,
o kterou se postaral Jakub Dubský - 1:0. Domácí se pak snažili ještě
své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se docházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího vítězství.

Domácí ještě skóre navýšili

Začátek druhého poločasu vyšel domácímu týmu naprosto skvěle. V 53. minutě se prosadil podruhé Jakub Dubský - 2:0. V 57. minutě se také trefil Robin Janoušek a bylo to 3:0. Domácí byli nadále při chuti a v 68. minutě rozhodl zápas Lukáš Ferdan - 4:0. V 78. a 80. minutě přišli chvilky Jakuba Vlčka, který tak zvyšoval na 6:0. V 86. minutě se ještě podruhé v zápase trefil Lukáš Ferdan - 7:0 a čestný úspěch hostů zaznamenal v 87. minutě Pavel Špaček - 7:1.