--

--

Pohodlné vítězství Velkého Meziříčí

6

Vložené 34. kolo, které se odehrálo ve středu 25. 5., přineslo zápas Velkého Meziříčí s posledním béčkem Jihlavy. Dle papírových předpokladů zvítězili domácí, kteří si připsali druhou výhru v řadě, vyhráli celkem jasně 4:0.

Domácí šli do vedení

Jihlavské béčko je na posledním místě tabulky a sezónu dohrává s dorostenci, kteří sbírají zkušenosti, ale ostatním týmům v MSFL nejsou konkurencí.

Ve Velkém Meziříčí se situace opakovala a domácí si připsali jasnou, pohodlnou a přesvědčivou výhru 4:0.

V prvním poločase si domácí fotbalisté vytvořili řadu gólových příležitostí a soupeře jasně přehrávali.

Gólovou tečkou skončily nakonec dva rohy, kdy se velice podobně prosadili hlavou Puža a Mirek Malata.

Puža si góĺovou radost užil ve 22. minutě - 1:0. Malata ho napodobil v minutě 41. - 2:0.

Hostující tým si vytvořil dvě zajímavé šance, v obou však Franěk nezakončil přesně.

Do kabin se tak šlo za poklidného vedení domácích 2:0.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil.

Domácí tým diktoval tempo hry a hosté spíše bránili a snažili se vyrážet do protiútoků.

Třetí gól přidal po pěkné akci domácí Robin Demeter, který se prosadil v 57. minutě - 3:0.

A konečně čtvrtý, poslední gól utkání, vstřelil obránce Velkého Meziříčí Bouček - 85. minuta 4:0.

Domácí tak splnili proti poslední Jihlavě B povinnost a připsali si další tři body do tabulky MSFL.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Jsem rád, že kluci nic nepodcenili a od prvních minut si šli za vítězstvím. Šanci dostali i kluci z lavičky a mohli jsme pošetřit síly na Blansko. Ke vší úctě k Jihlavě, tak vzhledem k jejich jarním výsledkům se jednalo o povinnou výhru.

A. Dubec [-] - M. Puža [-] , P. Mucha [-] (66. M. Malata [-] ) , R. Demeter [-] (76. F. Vošmera [-] ) , M. Pavlík [-] (58. M. Bouček [-] ) , M. Malata [-] , A. Plichta [-] , J. Nedvěd [-] (58. J. Vašíček [-] ) , R. Šuta [-] (58. P. Dolejš [-] ) , P. Demeter [-] , M. Sysel [-]