--

--

Nové Město na Moravě opět bez bodu

8

Béčko Slovácka se nachází v poklidných vodách tabulky a ve 26. kole MSFL bylo proti Novému Městu na Moravě favoritem. Papírové předpoklady před zápasem se potvrdily a domácí berou všechny body za výhru 2:0.

První poločas bez branek

Hosté z Nového Města na Moravě potřebují sbírat body jako sůl, aby se zvládli zachránit v soutěži, ale na hřišti Slovácka se museli obejít bez svého nejzkušenějšího hráče Lukáše Michala, který byl v minulém kole při prohře svého týmu s Ostravou vyloučen.

Domácí hráči byli od prvních minut aktivnější na balonu, což se dalo očekávat.

Nové Město na Moravě nastoupilo v obranném bloku 3-5-2 a snažilo se využít rychlé brejky, které ovšem během první půle hostující Matulka s Dubou nedokázali využít.

Slovácko hrálo stálou nátlakovou hru se spoustou kombinací, ale do vyložené šance se prakticky nedostávalo.

První půli tak zakončil hvizd rozhodčího Gasnárka za bezbrankového stavu.

Zkraje poločasu domácí rozhodli

Druhý poločas nezačal pro hosty dobře.

Už po třech minutách se prosadil domácí útočník kolem hostujícího Batelky a jeho zpětnou přihrávku uklidil za záda Doležala Pernica - 1:0.

Od té doby převzalo domácí mužstvo pevně otěže zápasu a hosté se bránili.

Navíc jim pomalu začali docházet síly na velkém hřišti a v 68. minutě Kratochvílovu střelu spoza penalty neudržel hostující gólman Doležal - bylo definitivně rozhodnuto - 2:0.

Během posledních dvaceti minut se i přes prostřídání hráčů hostům nepodařilo utkání zkorigovat a domácí si přpsali celkem pohodlnou výhru 2:0.

V dalším kole už musí hosté zabrat, aktuálně se nachází na předposledním místě tabulky a v rámci 27. kola k nim přijedou hráči Otrokovic, takže se očekává boj o záchranářské body.

Béčko Slovácka zavítá na hřiště Vratimova.

1. FC Slovácko B
D. Velich [-] - V. Bartoš [-] , T. Koryčan [-] , A. Kočí [-] (73. Š. Gabriš [-] ) , O. Porč [-] (80. M. Stropsa [-] ) , M. Polášek [-] , T. Vincour [-] , l. pernica [-] , P. Juroška [-] (69. V. Pak [-] ) , D. Kratochvíla [-] (80. D. Šlechta [-] ) , I. Aldin [-]

SFK Nové Město na Moravě
A. Doležal [-] - J. Novotný [-] , O. Vícha [-] , Z. Černý [-] , J. Batelka [-] - P. Duda [-] , M. Svoboda [-] (78. T. Švanda [-] ) , D. Šteffl [-] (78. M. Jícha [-] ) , P. Partl [-] (72. P. Sytař [-] ) - R. Matulka [-] (72. T. Trojánek [-] ) , T. Duba [-]

Počet diváků: 71. Rozhodčí: GASNÁREK Michal - OGRODNÍK Vlastimil, SVOBODA Tomáš.