15.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2021-2022

Bedřichov dotahoval, ale vyrovnání se nedočkal

16. D. Lengal , 54. D. Lengal - 12. A. Hála , 22. M. Albrecht (vl.) , 45. A. Hála
3

Jak utkání probíhalo?

Hosté otevřeli skóre gólem z rohu, který si tým Bedru nepohlídal. Bedr začal více běhat a dočkal se vyrovnání, za chvílí se měnilo skóre znova, když se hráč domácích trefil do vlastní sítě. Na konci poločasu Bedr znovu inkasoval opět z rohu a bylo to 1:3.

V druhém poločase se Bedr začal více snažit hnal se za vyrovnáním. A dal druhý gól po úniku. Pak už další gól nepadl.

ZASLALA: B. KRÁLÍKOVÁ

TJ Sokol Bedřichov B
T. Bartoň [-] - D. Lengal [-] , M. Neuwirth [-] , M. Kolman [-] , D. Vaněk [-] (14. A. Samek [-] ) , O. Lapeš [-] , P. Štěpánek [-] , J. Fuxa [-] , O. Nováček [-] , M. Albrecht [-] (46. D. Tesař [-] ) , D. Cabúk [-] (66. V. Pavlíček [-] )

TJ Ježek Rantířov
Š. Böhm [-] - J. Lupač [-] , M. Maštera [-] , R. Maleček [-] , J. Kozák [-] - P. Jiránek [-] (87. J. Janák [-] ) , A. Hála [-] , V. Karásek [-] (90. M. Chudoba [-] ) , J. Kruntorád [-] (75. M. Procházka [-] ) - M. Pernica [-] (75. K. Holub [-] ) , A. Pokorný [-]

ŽK: 86. A. Hála .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: POLODNA Vladimír - ČÍHAL Dalibor (N), VRZAL Pavel (N).