4.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

0

SK Telč C
Kříž Radek, hráč SK Telč C: Bohužel už v 6. minutě jsme prohrávali 0:2 po nekoncentrovanosti a hrubých chybách. Snažili jsme se dostat na půli soupeře, hráli jsme dobře, ale nedokázali jsme proměnit ani jednu ze spousty šancí. To se nám podařilo až druhý poločas. Při závěrečném tlaku už jsme další gól přidat nedokázali. Hodně dobrý fotbal z obou stran, Mrákotín hrál dobře a organizovaně. Bohužel máme tuhle sezónu problémy se sestavou kvůli velké marodce.

SK Telč C
S. Nedorost [-] - V. Martinů [-] , L. Burian [-] , Z. Procházka [-] - M. Ježek [-] (57. A. Doležal [-] ) , J. Jančo [-] , M. Chalupa [-] , A. Chalupa [-] - L. Mazal [-] , R. Švec [-] - P. Bartušek [-]

SK Mrákotín
F. Cvach [-] - P. Kukla [-] , J. Kročil [-] , R. Hes [-] , J. Vondrák [-] , M. Šimek [-] , M. Kratochvíl [-] , J. Šalanda [-] , J. Berka [-] , T. Šalanda [-] (84. B. Šimků [-] ) , R. Čeloud [-]

ŽK: 60. V. Martinů , 68. M. Chalupa - 50. J. Berka . ČK: 80. J. Berka .
Místo: Telč. Počet diváků: 80. Rozhodčí: SURÁN Vlastimil - PELEJ Milan (N), MISAŘ Radek (N).