4.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Libice poprvé vyhrála

0

Hosté z Úsobí přijeli do Libice v osmi lidech, zbytek hráčů dorazil až v průběhu prvního poločasu ......

V osmi lidech drželi remízu

Hosté z důvodu hasičské soutěže začali první poločas pouze v osmi lidech ale již ve 4. minutě po střele(odkopu) z půlky a hrubé chybě brankáře Peloucha vedli 1:0. Úsobí poté před vlastním pokutovým územím udělalo nedobitnou hráz, se kterou si Libice neuměla poradit! Na střely to bylo sice jednoznačné pro domácí ale většina končila vedle, nebo na výborném brankáři Brychtovi. Časem však začal Libický tlak narůstat a po krásném centru Bohuňka se do vzduchu pověsil Cimpl a vyrovnal. Ve 40. minutě hostům dorazil zbytek mužstva a hrálo se klasicky 11 proti 11. Paradoxně domácím to pomohlo, hosté začali také útočit a okénka v obradě Libice trestala. Trefili se Škarýd a Cimpl.

Domácí si to pohlídali

V druhém poločase už byla Libice lepší, hru měla pod kontrolou ale branka hostí byla dál zakletá. Jenom konstrukci trefili Pátek a Šír. A tak platilo nedáš dostaneš, to se totiž z brejku prosadil Komůrka a bylo to znovu jen o gól. Naštěstí M. Novotný měl svůj den a třetí nahrávkou (centrem) na gól nabídl Škarýdovi aby poslal Libici do dvojbrankového vedení. Libice pak měla ještě řadu šancí ale gól už nepadl.

TJ Sokol Libice nad Doubravou
Hráč Libice Milan Halama: Hosté začali v osmi lidech ale nám pomohlo až když přijel zbytek. Hosté se začali tlačit dopředu a my jsme měli více prostoru na zakončení. rád bych pochválil levého obránce Martina Škarýda.

TJ Sokol Úsobí
Vedoucí Úsobí Karel Heřmánek: Utkání ovlivnila skutečnost, že jsme dorazili pouze v osmi lidech. Hrál se ale i tak slušný zápas, který se povedl i rozhodčímu Mrázkovi. Od nás chválím Balouna a Brychtu

R. Pelouch [-] - L. Kovačka [-] , M. Novotný [-] , P. Šír [-] , M. Škarýd [-] - D. Venhauer [-] , L. Pátek [-] , T. Samek [-] (65. D. Štěrba [-] ) , D. Červinka [-] (46. D. Novotný [-] ) - L. Cimpl [-] , J. Bohuněk [-] (72. M. Halama [-] ) -

R. Brychta [-] - L. Havel [-] - M. Komůrka [-] - J. Šimek [-] , R. Hausvater [-] , J. Abbrent [-] , R. Horňák [-] , D. Škaryd [-] , Z. Baloun [-] , J. Abbrent [-] , J. Heřmánek [-]

ŽK: 49. R. Hausvater .
Hráči zápasu: M. Novotný , M. Škarýd - R. Brychta , Z. Baloun .
Místo: Libice nad Doubravou. Počet diváků: 30. Rozhodčí: MRÁZEK Lukáš - SAMEK Ludvík (N), SMRŽ Jan (N).