2.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Keřkov ještě neztratil ani bod

0

Domácí se vstup do soutěže daří. Po vítězství u nováčka z Nové Vsi, se radovali i po prvním domácím utkání. S přehledem si poradili s rezervou Leštiny.

Rychle vedení o dvě branky

Keřkov si během pěti minut vytvořil dvoubrankové vedení. Když ve 12. minutě pálil po centru Martin Pavlík, jeho střelu ale gólman vyrazil k Šrámkovi a ten mířil do prázdné branky. Pak gólovou akci zařídil brankář Uhlíř, rychle rozehrál dlouhý balon na Čejku a ten přehodil brankáře a už to bylo 2:0. Jenže o osm minut později hosté snížili. Po chybě Uhlíře, který špatně vyběhl, se trefil Zatočil. Pak Leština trochu kousala, ale utnula ji třetí branka domácích.  Po dlouhém autu se odražený balon dostal opět ke Šrámkovi a ten zvýšil minuty před koncem půle na 3:1.

Domácí kontrolovali hru

Keřkov pak po návratu z kabin hrál v pohodě a měl zápas pod kontrolou. Leštinu k ničemu moc nepouštěl a naopak sám ještě přidal čtvrtý gól. Po chybě brankáře Kubáta se míče zmocnil Kunc a poslal do prázdné brány.

TJ Sativa Keřkov
Milan Zvolánek, hráč Keřkova: „Poměrně rychle jsme šli do vedení, ale Leština mi přišla od samého začátku odevzdaná. Trochu se zvedla, když snížila na 2:1, ale my jsme ji před odchodem do kabin opět srazili. Po přestávce jsme kontrolovali hru. Zaslouženě jsme vyhráli. Myslím, že jsme byli celý zápas lepší.“

TJ Sokol Leština B
Jiří Piskač, trenér Leštiny B: „Přijeli jsme se slepenou sestavou, protože áčko hrálo ve stejný den a to pak je na naší hře znát. Hodně kluků je na dovolených takže jsme museli dát hráče do áčka. Proto jsme hráli tak, jak jsme hráli. Na hřišti jsme měli čtyři dorostence a ti ještě nejsou tak vyzrálí.“

O. Uhlíř [-] - Z. Zadina [-] , M. Dubský [-] , M. Zvolánek [-] , D. Wasserbauer [-] - M. Sobotka [-] (80. J. Šuška [-] ) , P. Šrámek [-] , M. Pavlík [-] , P. Čejka [-] (76. Z. Barák [-] ) - J. Svoboda [-] (58. J. Novotný [-] ) , A. Kunc [-]

P. Kubát [-] - J. Aubrecht [-] , L. Reichman [-] , Š. Drahokoupil [-] , R. Kšíkal [-] - M. Reichman [-] , P. Břešťál [-] , J. Havel [-] , K. Piskač [-] (46. A. Kožnar [-] ) - Š. Zatočil [-] , M. Vašák [-]

ŽK: 73. J. Havel .
Místo: Keřkov. Počet diváků: 50.