8.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

Na rozjetého Kunce nestačil ani náš systém

24. A. Kunc , 28. A. Kunc , 40. A. Kunc , 42. A. Kunc , 53. A. Kunc , 60. A. Kunc , 62. P. Čejka
0

Adam Kunc z Keřkova vstřelil celkem sedm branek, ale náš systém bohužel s takovým přídělem jednoho hráče nepočítal a má jich jen šest. Dokonce nebylo daleko do desítky. Soupeř nakonec odjel „jen“ s potupnou osmičkou.

První poločas, první půlka přídělu

Prvních dvacet minut hosté z Pohledu na domácí ještě jakš takš stačili, ale pak Adam Kunc započal své one man show a hostující tým se rozložil a inkasoval pořádný ranec. Ve 24. Minutě si udělal Milan Zvolánek z pohledských obránců dobrý den a poslal balon do vápna. Jenže pohledský zadák nepovedeným odkopem namazal Adamu Kuncovi a ten neměl problém se zakončením – 1:0. O čtyři minuty později Čejka přehodil brankáře přímo na Kunce a balon hostující obránce poslal neodkopnul, ale poslal do sítě – 2:0. Pět minut před koncem poločasu Kunc z vápna levačkou mířil na zadní tyč – 3:0. Ještě do poločasu stihl jeden zásah, na jehož začátku stál Martin Pavlík, který poslal balon na nestřeženého kanonýra a ten se opět nemýlil – 4:0

Další čtyřbrankový příděl

Netrvalo dlouho a Adam Kunc už zase úřadoval. Po dlouhém autu Baráka, si zpracoval hlavou balon a jeho střelu vyrazí brankář zpět k němu a on už lehce zakončil – 5:0. Spolupráce Svobody s Kuncem vyšla na jedničku za dalších sedm minut. Svoboda s Kuncem vyšachovali hostující obranu. Druhý jmenovaný, na kterého vyběhl brankář, pošle balon na Adama Kunce a ten už jen nastaví nohu – 6:0. Za další dvě minuty si keřkovský kanonýr dal chvilku pauzu. Vystřídal ho Čejka, který zužitkoval asistenci Kunce a odražený balon od jeho hlavy, uklidil do sítě – 7:0. Pak v 66. minutě pohledský obránce poslal prudkou malou domů a než stihl Vašíček balon zkrotit, tak Kunc už balon posílal mezi tři tyče – 8:0.

TJ Sativa Keřkov
Milan Zvolánek, hráč Keřkova: „Pohled nám stačil jen na začátku, respektive do té doby než padla první branka. Bylo na nich znát, že hráli i v pátek. Náš brankář prakticky neměl žádnou práci. Nám tam spadlo na co jsme sáhli. Respektive teda tam spadlo vše Adamovi. Pohled bránil strašně naivně. Hodně nám to usnadnil. Nebylo moc daleko do desítky, šance jsme na to měli.“

O. Uhlíř [-] - M. Sobotka [-] , P. Pavlík [-] , D. Wasserbauer [-] (46. Z. Barák [-] ) , M. Dubský [-] - P. Šrámek [-] (46. Z. Zadina [-] ) , J. Zvolánek [-] , M. Pavlík [-] , P. Čejka [-] - J. Svoboda [-] (66. F. Kunc [-] ) , A. Kunc [-]