1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Mládí vpřed. Přibyslav měla více sil a zápas otočila

0

Domácí prohrávali o tři branky, ale pak se probrali, ještě do poločasu snížili a nakonec zápas otočili.

Hrozivých 28 minut

Přibyslav vstoupila do utkání tím nejhorším možným způsobem. Po 28 minutách prohrávala už 3:0, když propadla hlavně ve středu hřiště. Hned v 7. minutě využil standardní situaci Svoboda. Po pohledné akci se v 19. minutě prosadil Pospíchal a druhou standardku pak zužitkoval hlavou Lukačina. Jenže i ve vedru se domácí dokázali otřepat a ještě do poločasu snížit. Pohlednou kombinační akci zakončil k protější tyči Žalud.

Do druhého poločasu nastoupil jiný tým

Po změně stran se na hřišti objevil úplně jiný přibyslavský celek, který dokázal srovnat, a to hosty položilo. Byla na nich vidět frustrace, že přišli o tříbrankové vedení. V posledních dvou minutách pak Přibyslav dokázala vstřelit ještě dvě branky. Nejprve se v 88. minutě stoper Málek nejlépe zorientoval a na brankové čáře poslal balon hlavičkou do sítě. A o dvě minuty později využil otevřené obrany soupeře a poslal Ondru do útoku, který pak zakončoval do prázdné branky.

SK Přibyslav B
Jiří Stejskal, trenér Přibyslavi B: „Prvních 25 minut bylo šílených. Ale do druhého poločasu jsme nastoupili s větším odhodláním a začali jsme hrát víc po zemi. Pak jsme je přehrávali. Poslední dva góly plynuly z frustrace soupeře.“

TJ Dlouhá Ves
Karel Svoboda, trenér D. Vsi: „První půlku jsme je přehráli, ale po změně stran nás úplně převálcovali. Mají mladší hráče a to bylo pak opravdu znát. Byli na tom líp fyzicky. Takže to byla zasloužená prohra.“

B. Mokrý [-] - A. Vostál [-] , M. Ondra [-] , J. Žalud [-] , J. Imramovský [-] (46. J. Sibera [-] ) , M. Pátek [-] , T. Musil [-] (78. F. Klement [-] ) , L. Soukal [-] (46. J. Kárník [-] ) , L. Furgeri [-] , P. Málek [-] , J. Stejskal [-]

L. Rajdl [-] - J. Lukačina [-] - P. Pospíchal [-] - O. Svoboda [-] (69. T. Němec [-] ) , R. Hranický [-] (46. R. Říha [-] ) , L. Neubauer [-] , P. Rérych [-] , M. Lukačina [-] , P. Blažek [-] , R. Veselý [-] , T. Říha [-]

Hráči zápasu: J. Žalud .
Místo: Přibyslav. Počet diváků: 50. Rozhodčí: CULKA Ladislav - BOHUNĚK Miloslav, HERINK Tomáš.