2.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dlouhá Ves si ze hřiště udělala střelnici

0

Domácí si pořádně zastříleli, soupeře porazili vysoko 7:0. Jeřišno jim to však velmi ulehčilo, když do Dlouhé Vsi přijelo jen v deseti.

Domácí si vytvořili pohodlný náskok

Domácí vedli už od 4. minuty, kdy se po nádherném přímáku trefil Josef Lukačina. Balon se od břevna odrazil do brány. Pak ke konci poločasu úřadoval Pavel Rérych. Ten nejprve ve 34. Minutě zužitkoval centr Cibulky a o šest minut později mu poslal balon Pospíchal. Brankář vyběhl, ale dlouhoveský záložník byl u míče dřív a dával do prázdné. Do šaten tak domácí šli s tříbrankovým vedením.

Hosté fyzicky odpadli

Ve druhé půli si Dlouhá Ves musela na gól počkat skoro dvacet minut. Z voleje se těsně za vápnem trefil Veselý, a bylo jasné, že je jen otázka, kolik branek ještě přidají. Nakonec ještě přidali tři. V 70. minutě se prosadila nová tvář v domácí sestavě Miloš Krejdl. Ten prošel sám do vápna a zavěsil. Za dvě minuty završil hattrick Rérych, který si narazil s Pospíchalem a přehodil hostujícího brankáře. Devět minut před koncem se do střelecké listiny ještě zapsal Martin Lukačina.

TJ Dlouhá Ves
Pavel Rérych, hráč Dlouhé Vsi: „Hosté nastoupili v deseti a bylo to znát už od začátku. Ke konci pak byl rozdíl markantní. Nestíhali. My jsme předvedli docela pohlednou hru, dalo se na to dívat. Konečně jsme vyhráli. V Přibyslavi jsme vedli, ale pak jsme to pokazili, tak jsme si dnes s chutí zastříleli. Soupeř měl snad jedinou šanci, jinak se hrálo na jednu bránu.“

L. Rajdl [-] - T. Říha [-] , R. Veselý [-] - J. Lukačina [-] , P. Blažek [-] , P. Rérych [-] - P. Pospíchal [-] (55. M. Krejdl [-] ) , O. Svoboda [-] - M. Lukačina [-] , V. Krečman [-] , V. Cibulka [-]

TJ Viktorie Jeřišno
D. Vaněk [-] - T. Jelínek [-] , T. Uchytil [-] , P. Novotný [-] - J. Hanousek [-] , T. Kolář [-] , J. Culka [-] - M. Vávra [-] - Z. Judas [-] , M. Musílek [-] , M. Poul [-]

ŽK: 22. T. Jelínek , 39. P. Novotný .
Místo: Dlouhá Ves. Počet diváků: 40. Rozhodčí: BĚLOVSKÝ Jan - BOHUNĚK Miloslav, BOUDA Josef.