2.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Šmolovy si spravily po vysoké porážce chuť

0

Nováček ze Šmolov se poprvé v Okresním přeboru představil na domácím hřišti. A po vysoké porážce 6:0 ve Ždírci napravil svou reputaci.

První poločas skončil bez branek

V úvodním poločase byli sice hosté lepším týmem, ale vážnější šanci si nedokázali vystřelit. Tak se do kabin šlo za bezbrankového stavu. A to vcelku zaslouženého.

Hosté vystřelili jen jednou

Po změně stran se hra přeci jen vyrovnala a do vedení hned ve 48. minutě šly Šmolovy. Po chybě Sklářů na levé straně hřiště se dokázal prosadit střelec Hrdlička. Za necelou půl hodinku už to bylo o dvě branky. Po faulu ve vápně domácích rozhodčí odpískal penaltu a tu s přehledem proměnil Hrdlička. Světlá se sice snažila, ale bohužel se nedokázala trefit mezi tři tyče. Povedlo se jí to pouze jednou, a to v 89. minutě. Tecl pálil, jeho střelu sice domácí brankář kryl, ale odražený balon se dostal k Vojtěchu Čuříkovi a snížil. Jenže už to pro hosty bylo příliš pozdě. A tak se Šmolovy mohly radovat z prvních třech bodů v nové soutěži.

FK Bohemia Světlá nad Sázavou B
Martin Vaňkát, hráč Světlá B: „My jsme za celý zápas vystřelili jen jednou na bránu, tak jsme nemohli zvítězit. Většinu zápasu se hrálo po vápno. My jsme soupeře zatlačili až v posledních deseti minutách, ale byl z toho jen jeden gól. Na vítězství to nebylo.“

TJ Šmolovy
A. Vávra [-] - O. Kruml [-] , L. Koblížek [-] , M. Kulhánek [-] , R. Polák [-] - J. Hrdlička [-] , M. Strašil [-] (88. M. Švec [-] ) , J. Kučírek [-] - A. Vaněček [-] , M. Petráček [-] (52. J. Dočkal [-] ) - V. Vaněček [-]

V. Provazník [-] - J. Novák [-] , L. Bárta [-] , M. Petřík [-] (36. V. Čuřík [-] ) , R. Frolka [-] , L. Vodička [-] (58. M. Pecha [-] ) , L. Tecl [-] , J. Pohnětal [-] (77. M. Šimek [-] ) , O. Burda [-] , M. Kroužek [-] , M. Vaňkát [-]

Hráči zápasu: J. Hrdlička - L. Vodička .
Místo: Šmolovy. Počet diváků: 50. Rozhodčí: KUBEŠ Petr - BOHUNĚK Jaroslav, JIRSA Lukáš.