3.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Ždírec udržel vedení pár minut

0

Domácí fotbalisté vstoupili do nové sezony velmi slibně. Po třech kolech ještě nepoznali hořkost porážky. Po dvou plných bodových ziscích se doma museli smířit s remízou proti Dlouhé Vsi. Tu nakonec berou, i přesto, že pokaždé v utkání vedli, ale nedokázali svůj náskok udržet déle jak pět minut.

První poločas bez branek

První poločas začal lépe Ždírec, který dobýval soupeře, ale gólově to pro něj nevyznělo dobře. Šance si naopak vytvořili i hosté, ale ty skončili podobně jako jejich soupeř.

Ždírec přišel o brankáře

Pět minut po návratu z kabin se už domácí dočkali. Po rohu, který kopal hrající trenér Máša, se hlavou trefil Beran – 1:0. Jenže za dalších pět minut se skóre znovu měnilo. PO chybě Ždíreckých fotbalistů se poprvé prosadil Pospíchal – 1:1. V 70. minutě opět Ždírec vedl. Opět po rohovém kopu. Ten tentokrát zahrával Jan Matějka a hlavou mířil mezi tři tyče Malínský – 2:1. Jenže pak přišla další změna. V 71. minutě byl vyloučen za faul mimo vápna brankář Fousek. A z následného trestného kopu vyrovnal Pospíchal – 2:2.

TATRAN Ždírec nad Doubravou B
Tomáš Máša, hrající trenér Ždírce B: „Ze začátku jsme dobývali soupeře, ale to byl pak hodně vyrovnaný zápas. Inkasovali jsme po našich chybách. My jsme nějaký šance měli, ale i soupeř. Remíza je pro nás na jednu stranu zklamáním, ale na druhou stranu s ohledem na průběh je dobrá.“

R. Fousek [-] - L. Polanský [-] , Z. Pleva [-] , P. Beran [-] , F. Němec [-] (20. M. Ondráček [-] ) , M. Kolář [-] - T. Máša [-] (81. M. Vomela [-] ) , J. Matějka [-] (88. O. Beran [-] ) , L. Malínský [-] , J. Tlustý [-] - D. Bříza [-]

TJ Dlouhá Ves
L. Rajdl [-] - V. Krečman [-] , T. Říha [-] , R. Veselý [-] - J. Lukačina [-] , P. Blažek [-] , P. Rérych [-] , V. Cibulka [-] - P. Pospíchal [-] , M. Lukačina [-] (46. M. Krejdl [-] ) - M. Höfer [-]

ŽK: 60. T. Máša , 75. M. Ondráček - 88. M. Krejdl . ČK: 71. R. Fousek .
Hráči zápasu: J. Tlustý .
Místo: Ždírec nad Doubravou. Počet diváků: 30. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Jaroslav - BERÁNEK Jiří, KUBÁT Jiří.